پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:02:53 - یکشنبه 13 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آثار تلفیق تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید در اشتغال شهرستانها هویدا گردد.
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در دیدار مدیر کل و معاونین امور تعاون ، اشتغال و کار آفرینی و مسوؤل رسیدگی به شکایات اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با وی اظهار کرد : آثار تلفیق سه وازرتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است باید در رونق و ایجاد فرصتهای اشتغال شهرستانها […]

۵_۲

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در دیدار مدیر کل و معاونین امور تعاون ، اشتغال و کار آفرینی و مسوؤل رسیدگی به شکایات اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با وی اظهار کرد : آثار تلفیق سه وازرتخانه تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است باید در رونق و ایجاد فرصتهای اشتغال شهرستانها هویدا و ملموس گردد.  

 

احمدی تحرک کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق کار آفرینی امید شهرستان را در زمینه جذب اعتبارات و ایجاد فرصتهای اشتغال مطلوب دانست و تصریح کرد : نشستهای ماهیانه کارگروه اشتغال با ترسیم برنامه های تقویت فرصتهای اشتغالزایی و بررسی و رفع موانع آن باید برگزار گردد.

 

وی رودبار را با داشتن توانمندیها و قابلیتهای بی شمار گردشگری ، کشاورزی ، دامداری ، صنعت و معدن فرصت مناسب برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دانست و خاطر نشان کرد : با تمام توان از طرح ها و ایده هایی که رونق اقتصادی و اشتغال را در مناطق مختلف شهرستان موجب گردد ، حمایت می کنیم.

 

احمدی خاطر نشان کرد : بازار بزرگ محصولات زیتون رودبار که زیتون تولیدی ۲۶ استان کشور را تؤام با دیگر فرآورده های تولیدی استان  عرضه می نماید ، ظرفیت بزرگی برای فروش محصولات تولیدی شهرستان به متقاضیان و شهروندان استانهای مختلف کشور است.

 

فرماندار یاد آور شد : در شهرستان رودبار تمام ادارات و نهادهای مرتبط با اشتغال بر اساس سیاستهای دولت تدبیر و امید برای خروج از رکود و ارتقاء وضعیت معیشتی و شغلی مردم موظفند نهایت همت و تلاش خود را بکار بندند.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز