پایگاه خبری هفت شهر نیوز
15:52:44 - دوشنبه 7 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت مجروحان اتوبوس حامل سربازان اعلام شد
 هفت شهر نیوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ۵۴ مجروح دو دستگاه اتوبوس حامل سربازان تاکنون ۲۶ نفر با پایان دوران نقاهت از بیمارستان شهید رجایی ترخیص شده اند. به گزارش ایرنا، محمد هادی ایمانیه عصر دوشنبه این سخنان را در حاشیه بازدید استاندار فارس، معاون اجرایی فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرمانده ارشد ارتش […]

سرباز۱۲

 هفت شهر نیوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ۵۴ مجروح دو دستگاه اتوبوس حامل سربازان تاکنون ۲۶ نفر با پایان دوران نقاهت از بیمارستان شهید رجایی ترخیص شده اند.
به گزارش ایرنا، محمد هادی ایمانیه عصر دوشنبه این سخنان را در حاشیه بازدید استاندار فارس، معاون اجرایی فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد و یکی از نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از سربازان حادثه دیده در سانحه دوم تیرماه جاری دو دستگاه اتوبوس حامل سربازان پادگان صفر پنج کرمان بیان کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ۲۸ مجروحی که هم اینک در بیمارستان شهید رجایی بستری هستند، ۱۴ تن از آنها در بخش مراقبت های ویژه موسوم به آی.سی.یو تحت مراقبت بودند که امروز سه نفر از آنها به بخش عادی منتقل شدند.
وی افزود: بدین ترتیب، هم اینک ۱۱ بیمار در بخش مراقبت های ویژه هستند که امیدواریم فردا سه شنبه هشتم تیرماه سه نفر از آنها نیز به بخش عادی منتقل شوند.
ایمانیه گفت: در خصوص شش تن از سربازان حادثه دیده نیز دستور پزشکی مبنی بر ترخیص آنها صادر شده است که در صورت تمایل می توانند بیمارستان را ترک کنند و یا این که دوران نقاهت را در بیمارستان سپری کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اظهار کرد: در میان مجروحان این حوادث، دو تن از مجروحان وضعیت رو به بهبودی ندارند که امیدواریم با دعای مردم در این روزها و شب های مقدس از شفای الهی بهره مند شوند.
ایمانیه در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا درباره برخی اظهارنظرهای مطرح شده درباره روند رسیدگی به مجروحان حادثه اتوبوس های سربازان گفت: همانگونه که مقام های ارشد نظامی، انتظامی و وزارت بهداشت و درمان در عیادت از این بیماران مطرح کرده اند، فداکاری و ایثارگری جامعه پزشکی و پرستاری در این حادثه بی نظیر بود. /عصر ایران

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز