پایگاه خبری هفت شهر نیوز
16:03:36 - یکشنبه 22 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آسفالت دوهزار متر مربع از معابر و خیابان های رودبار
ناصر عطایی شهردار رودبار اظهار کرد: تا پایان سال جای دوهزار متر مربع از معابر و خیابان های شهر رودبار لکه گیری و آسفالت خواهند شد. وی از احداث پارک محلی در سه منطقه رودبار خبر داد و گفت: شناسایی و طراحی این پارک ها در سه منطقه شهر رودبار انجام گرفته که تا پایان […]

IMG-20150411-WA0001

ناصر عطایی شهردار رودبار اظهار کرد: تا پایان سال جای دوهزار متر مربع از معابر و خیابان های شهر رودبار لکه گیری و آسفالت خواهند شد.

وی از احداث پارک محلی در سه منطقه رودبار خبر داد و گفت: شناسایی و طراحی این پارک ها در سه منطقه شهر رودبار انجام گرفته که تا پایان سال جاری اجرایی خواهند شد.

شهردار رودبار با بیان اینکه طرح تفکیک زباله از جمله برنامه های در دستور کار است، ابراز داشت: ۳۰ ایستگاه تفکیک زباله در مناطق مختلف شهر رودبار نصب شده است.

وی راه اندازی کانکس توریستی و گردشگری در ۱۰ نقطه شهر رودبار را از دیگر برنامه های شهرداری رودبار برشمرد و گفت: این طرح با مشارکت بخش خصوصی جهت معرفی جاذبه ها و نقاط گردشگری رودبار راه اندازی خواهند شد.

عطایی از اتمام طرح مطالعاتی تعریض پل فلزی رودبار خبر داد و ابراز کرد: با تامین اعتبار عملیات تعریض و احداث پل فلزی رودبار آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: هم اکنون به علت کم عرض بودن پل فلزی رودبار تردد خودروها به سختی انجام می پذیرد.

منبع زیتون خبر

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز