پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:13:07 - چهارشنبه 18 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احیاء شرکت سیمان خزر کمک به پایداری اشتغال است
سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در پی سفر استاندار گیلان به کارخانه سیمان خزر و تأکیدات وی بر حل مشکل ، با برگزاری نشستی آخرین وضعیت تولید و عرضه سیمان را در شرکت سیمان خزر بررسی کرد. احمدی با بیان اینکه شرکت سیمان خزر بعنوان یکی از شرکتهای بزرگ تولیدی که علاوه بر ظرفیت […]

DSC09667

سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در پی سفر استاندار گیلان به کارخانه سیمان خزر و تأکیدات وی بر حل مشکل ، با برگزاری نشستی آخرین وضعیت تولید و عرضه سیمان را در شرکت سیمان خزر بررسی کرد.

احمدی با بیان اینکه شرکت سیمان خزر بعنوان یکی از شرکتهای بزرگ تولیدی که علاوه بر ظرفیت تولید روزانه ۴۰۰۰ تن سیمان ، اشتغال مستقیم و غیر مستقیم زیادی را موجب گردیده است ، تأکید کرد : با هم افزایی تمام دستگاههای متولی ، تلاشمان را بکار می بندیم تا روند تولید و عرضه این شرکت با مشکل مواجه نگردد.

وی با اشاره به دستور استاندار برای ساماندهی عرضه سیمان استان یاد آور شد : شایسته نیست برخی از شرکت های تولیدی برای رهایی از مشکلات ، به روشهای غیر معمول متوسل شوند و در بازار اعوجاج و بی نظمی ایجاد نمایند.

احمدی میزان تولید ، عرضه ، تقاضا و کیفیت را از مؤلفه های تآثیر گذار در بازار دانست و افزود : با روشهایی که به دور از اخلاق حرفه ای و غیر قانونی باشد بر خورد می گردد.

وی با بیان اینکه احیاء شرکت سیمان خزر کمک به پایداری اشتغال است ، خاطر نشان کرد : مدیران شرکت سیمان خزر با ارتقاء کیفیت و تقلیل قیمت تمام شده ، هم در عرضه و تقاضای بازار موجود جاذبه ایجاد کنند و هم زمینه صادارات سیمان را به کشورهای همسایه فراهم نمایند.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز