پایگاه خبری هفت شهر نیوز
12:33:38 - دوشنبه 7 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتخار بنیاد شهید و امور ایثارگران رسیدگی به امور شریف ترین قشر جامعه است.
سید محمد احمدی در دیدار مدیر کل و معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی اظهار کرد : بنیاد شهید که به امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، اسرا و جانبازان رسیدگی می کند افتخار بزرگی نصیبش شده است که توشه ذی قیمتی برای آخرت نیز محسوب می گردد.   احمدی خدمت […]

۵_۰

سید محمد احمدی در دیدار مدیر کل و معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی اظهار کرد : بنیاد شهید که به امور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، اسرا و جانبازان رسیدگی می کند افتخار بزرگی نصیبش شده است که توشه ذی قیمتی برای آخرت نیز محسوب می گردد.

 

احمدی خدمت به بازماندگان قهرمانان و اسطوره های ایران اسلامی که با نثار گرانبهاترین هستی خود از نظام ، انقلاب و رهبری دفاع کردند ، توفیق گرانسنگی دانست که نصیب همگان خصوصا کارکنان بنیاد  شهید و امور ایثارگران شده است.

 

وی دیدار با خانواده های معظم شهدا را از شیرین ترین لحظات اوقات کاری خود دانست و افزود : مؤانست و مجالست با این عزیزان گردو غبار و زگار دنیوی را از دل و جان انسان زدوده و انگیزه خدمت بیشتر به مردم را مضاعف می نماید.

 

فرماندار حضور یک فرزند شهید در رأس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان را فرصت مناسبی برای خدمت صادقانه به خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان دانست.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز