پایگاه خبری هفت شهر نیوز
13:53:26 - چهارشنبه 8 مهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در همایش اصناف و بازاریان
انقلاب اسلامی بر عزت حسینی و مشی علوی استوار است.
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در همایش اصناف و بازاریان و دفاع مقدس و تجلیل از بازاریان رزمنده جبهه و جنگ و دست اندرکاران راهیان نور شهرستان که در کانون امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت : ایدئولوژی عزت حسینی و سیاستهای علوی که پایه ریزی و ماهیت انقلاب اسلامی بر […]

IMG_2844

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در همایش اصناف و بازاریان و دفاع مقدس و تجلیل از بازاریان رزمنده جبهه و جنگ و دست اندرکاران راهیان نور شهرستان که در کانون امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت : ایدئولوژی عزت حسینی و سیاستهای علوی که پایه ریزی و ماهیت انقلاب اسلامی بر اساس آنها شکل گرفته است ، موجب شده است که منطق و عملکرد نظام اسلامی مستدل ترین و متقن ترین آنها در بین نظام ها و دول کنونی دنیا باشد.

احمدی افزود : این دو مؤلفه گرانبها که نهضت اسلامی را به رهبری یکی از سلاله های بوستان نبوی در برابر رژیم یاغی ، مستبد و مورد حمایت شرق و غرب به پیروزی رساند ، بعنوان استراتژی و راهبرد مستحکم نظام اسلامی تا کنون توانسته است ایران اسلامی را بر اوج قله های افتخار و اقتدار حفظ نماید.

وی همچنین با اشاره به رشادتهای بی بدیل ، غرور آفرین و ماندگار رزمندگان ایران اسلامی در طول حماسه دفاع مقدس ، به تعبیر مقام معظم رهبری که فقط توانسته ایم یک درصد آن افتخارات را برای مردم بازگو نمائیم اشاره و افزود : برای انتقال فرهنگ اسوه دفاع مقدس باید خیلی تلاش و اهتمام داشته باشیم.

فرماندار یاد آورد شد : نکته بسیار عمیق و ظریف امام خمینی (ره) که در نظر گرفتن معنویت و توکل مردم و رزمندگان ایران توسط رژیم بعثی و چهل کشور حامی آن ، از ضعف ها و ناتوانیهای استراتژیستهای غرب و شرق بود ، باید بیش از این توسط راویان ، علما و متولیان ثبت رشادتهای مجاهدان مد نظر قرار گیرد.

احمدی یکی دیگر از تفاوتهای جبهه ایستادگی و مقاومت ایران را مشارکت تمام اقشار اعم از کارگر ، کارمند ، دانش آموز ، فرهنگی  ،…و اصناف در دفاع از کیان اسلامی بعنوان یک تکلیف شرعی برشمرد. 

وی اردوهای راهیان نور را فرصت مغتنم و ارزشمندی برای تبیین افتخارات و رشادتهای فرزندان غیور ، دلیر و سلحشور ایران عزیز دانست و گفت : رسالت متولیان اعزام و همراهی کاروان راهیان نور برای بهره گیری مناسب زائران از مکان و زمانی که گام در آنجا گذاشته اند بسیار سنگین است.

فرماندار همچنین به دیپلماسی دولت تدبیر و امید در عرصه بین المللی اشاره کرد و افزود : ریاست جمهوری اسلامی ایران که خود از یادگاران دوران دفاع مقدس و مأنوس با فرهنگ غنی ایثار و شهادت است ، اکنون با منطق مستحکم انقلابی و اسلامی و از موضع صلابت و اقتدار با جهان گفتگو می نماید.

احمدی اظهار امیدواری کرد : با رهنمودهای حکیمانه و ارزشمند مقام معظم رهبری ، تدابیر دولت سختکوش و برنامه محور و نیز همدلی و همزبانی تمام بخشها ، موفقیت و ارتقاء نظام اسلامی بیش از پیش حاصل گردد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز