پایگاه خبری هفت شهر نیوز
14:50:36 - دوشنبه 10 اسف 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد جایگاه استقرار پلیس راه در آزادراه رشت ـ قزوین
به گزارش ایلنا از رودبار، محمود ایرانپرست  در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی این شهرستان بیان کرد: برقراری نظم ترافیکی در محورهای مواصلاتی با تلاش پلیس راه تحقق پیدا می‌کند. مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه آرامش و امنیت با تعامل راهداری و پلیس راه در جاده‌های گیلان تحقق پیدا […]

۱۳۹۴۱۲۰۹۰۰۰۱۹۷_PhotoA

به گزارش ایلنا از رودبار، محمود ایرانپرست  در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی این شهرستان بیان کرد: برقراری نظم ترافیکی در محورهای مواصلاتی با تلاش پلیس راه تحقق پیدا می‌کند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه آرامش و امنیت با تعامل راهداری و پلیس راه در جاده‌های گیلان تحقق پیدا کرده است، اظهارکرد: امنیت جاده‌ای نقش بسیار مهمی در توسعه حمل و نقل جاده‌ای و توسعه گیلان دارد.

ایرانپرست از ایجاد سه جایگاه استقرار پلیس راه در آزادراه رشت ـ قزوین خبر داد و گفت: حضور مداوم عوامل پلیس راه موجب کاهش تصادفات و آمار تلفات جانی و مالی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جلوگیری از تصادفات و برقراری نظم و انضباط رانندگی در جاده‌های برون‌شهری از موضوع‌های مهم است و باید به آن توجه ویژه شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان در ادامه افزود: بی‌توجهی به  مقررات راهنمایی و رانندگی هنجارشکنی و عملی ناپسند تلقی می‌شود و پلیس راه به عنوان متولی اصلی این امر می‌تواند نقش موثری در رعایت هنجار ترافیکی ایفا کند.

ایرانپرست تقاضای سفر به گیلان در ایام تعطیل را چشمگیر خواند و تصریح کرد: به دلیل اهمیت آزادراه رشت ـ قزوین در شبکه حمل و نقل جاده‌ای کشور با توجه به کوتاه بودن این مسیر به پایتخت، بسیاری از مسافران از آزادراه رشت ـ قزوین عبور می‌کنند و این امر بر میزان ایمنی مسیر تاثیرگذار است.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز