پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:20:57 - شنبه 12 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازیار:اداره ورزش و جوانان در فرایند انتخابات بیطرف است
در این جلسه که با حضور روسای هیات های ورزشی شهرستان برگزار شد در ابتدای این جلسه کاوه قدسی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در خصوص نقش و اهمیت ورزش و جوانان سخن به میان آورد. قدسی در ادامه از برنامه ریزی روسای هیات های ورزشی برای حضور پررنگ در برنامه های […]

photo_2016-01-02_12-16-10

در این جلسه که با حضور روسای هیات های ورزشی شهرستان برگزار شد در ابتدای این جلسه کاوه قدسی معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در خصوص نقش و اهمیت ورزش و جوانان سخن به میان آورد.

قدسی در ادامه از برنامه ریزی روسای هیات های ورزشی برای حضور پررنگ در برنامه های دهه فجر پرداخت. در ادامه این جلسه فاضل بازیار، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در خصوص جایگاه ورزش گفت: ورزش خیلی پاک است و نباید اجازه داد سیاست وارد ورزش شود.

بازیار تاکید نمود : اداره ورزش و جوانان در فرایند انتخابات بیطرف است. وی از روسای هیات های ورزشی شهرستان درخواست نمود تا از جهت گیری سیاسی کاندیداها در ورزش بپرهیزند و از در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی برای سخنرانی و یا تبلیغ کاندیداها بپرهیزند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در خاتمه از روسای هیات های ورزشی درخواست نمود تا با برنامه ریزی مدون در برگزاری مسابقات ورزشی در ایام الله دهه فجر تمام تلاش و کوشش خود را معطوف نمایند.

اسپرو

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز