پایگاه خبری هفت شهر نیوز
18:03:07 - سه شنبه 9 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان خبر داد:
برق‌دار شدن خط تک‌مداره ۶۳ کیلوولت لوشان به دیلمان
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: خط تک‌مداره ۶۳ کیلوولت لوشان به دیلمان که در برف اخیر دچار آسیب‌دیدگی شده بود، برق‌دار شد.   عظیم بلبل‌آبادی عصر امروز در جریان بازدید از وضعیت خط تک‌مداره برق لوشان با اشاره به خسارت برف اخیر به تاسیسات برقی این منطقه، اظهار کرد: در برف اخیر خط تک‌مداره […]

۱۳۹۴۱۱۲۴۰۰۰۸۰۰_photoa

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: خط تک‌مداره ۶۳ کیلوولت لوشان به دیلمان که در برف اخیر دچار آسیب‌دیدگی شده بود، برق‌دار شد.

 

عظیم بلبل‌آبادی عصر امروز در جریان بازدید از وضعیت خط تک‌مداره برق لوشان با اشاره به خسارت برف اخیر به تاسیسات برقی این منطقه، اظهار کرد: در برف اخیر خط تک‌مداره ۶۳ کیلوولت لوشان به دیلمان در سه فاصله دچار آسیب‌دیدگی شد.

وی با بیان اینکه منطقه بربن رودبار دارای شرایط آب و هوایی بسیار  ویژه داشت، افزود: در ساعات اولیه وقوع آسیب‌دیدگی، مه گرفتگی، کولاک و وزش تندباد فرصت هر گونه عملیات اجرایی وکاری را  سلب کرده بود.

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان گفت: پس از طبیعی شدن وضعیت جوی چهار تیم عملیاتی به منطقه مذکور اعزام شدند و خطوط آسیب‌دیده را ترمیم کردند.

وی با اشاره به اینکه خط تک‌مداره ۶۳کیلو ولت لوشان به دیلمان برق‌دار شده است، تصریح کرد: اکنون این خط وارد مدار برق شده است.

بلبل‌آبادی در ادامه به عملیات اجرایی پروژه خط ۶۳ کیلوولت دو مداره کابل زمینی تغذیه پست توحید گلسار رشت اشاره کرد و افزود: این پروژه به طول ۴٫۵ کیلومتر است.

وی تأمین برق مشترکان و متقاضیان واقع در مناطق غرب و مرکزی شهر رشت و افزایش قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع این شهر را از اهداف ایجاد آن دانست.

این مسؤول با بیان اینکه پروژه مذکور از اول خرداد سال جاری آغاز شده است، یادآور شد: خط ۶۳ کیلوولت دو مداره کابل زمینی رشت طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سال ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

پیمانکار خطوط شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان نیز در بازدید مذکور یخ‌زدگی سیم‌ها و دکل‌های خط مذکور در چند نقطه را حاصل بارش برف اخیر عنوان کرد.

غلامحسین فرجود بارش برف سنگین در این فصل از سال را در مدت ۴۵ سال سوابق کاری خود بی‌سابقه خواند و بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته خط مذکور وارد مدار برق شده است./فارس

بر چسب ها:
تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز