پایگاه خبری هفت شهر نیوز
13:49:45 - پنجشنبه 29 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبلیغات نمایندگی مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون انجام پذیرد
رئیس ستاد انتخابات استان صبح امروز گفت : داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها با توجه به  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تبلیغات را انجام دهند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور با بیان اینکه در اجرای ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۴۰ آئین نامه […]

۴۴۷۱۳_۳۹۸

رئیس ستاد انتخابات استان صبح امروز گفت : داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها با توجه به  قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ،تبلیغات را انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور با بیان اینکه در اجرای ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۴۰ آئین نامه اجرایی آن، تبلیغات انتخاباتی کلیه نامزدهای تأیید صلاحیت شده از بامداد امروز (پنجشنبه۲۹بهمن ماه) آغاز و در ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه(۶ اسفندماه) یعنی ۲۴ ساعت قبل از ساعت شروع اخذ رأی پایان می یابد گفت : بر این اساس، ضمن درخواست از همه برای رعایت اصول اخلاقی، و قواعد قانونی تبلیغات و عدم هرگونه اقدام تخریبی علیه سایر داوطلبان و هواداران آنها  از همه رسانه های چاپی و غیر چاپی درخواست می شود، ضمن ایفای رسالت خود در جلب مشارکت حداکثری مردم و همراهی در مسیر تحقق رقابت های قانونمند انتخاباتی، نسبت به اجرای مسئولیت قانونی خود از جمله مفاد مصرّح در مواد ۵۷، ۵۹ و ۶۴ قانون انتخابات و سایر مقررات قانونی اهتمام کنند.

وی گفت : استفاده از هر گونه پلاکارد ، پوستر ، دیوار نویسی و کاروانهای تبلیغاتی و استفاده از بلندگوهای سیاردر خارج از محیط سخنرانی و امثال آن باستثنای عکس برای تراکت و زندگی نامه و جزوه و همچنین سخنرانی وپرسش و پاسخ از طرف نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنان ممنوع می باشد .

رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد :تشکیل ستاد تبلیغات انتخاباتی بدون اعلام نشانی محل ستاد و نام مسئول آن به فرمانداری یا بخشداری ممنوع است .

 وی خاطرنشان کرد : با انتقال ۴ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از خارج استان به حوزه‌های انتخابیه‌ی گیلان و انتقال یک داوطلب از گیلان به استان دیگر تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس در گیلان به ۱۹۷ نفر رسید.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز