پایگاه خبری هفت شهر نیوز
7:10:42 - دوشنبه 7 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تودیع و معارفه رئیس مخابرات شهرستان رودبار
باحضور مدیران بهره برداری ، روابط عمومی و حراست شرکت مخابرات استان در دفتر کار سید محمد احمدی فرماندار رودبار از زحمات مصیب شفاهی قدردانی و آقای بهمن زیرک پرکار بعنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان رودبار معرفی شد. فرماندار خدمات آقای شفاهی را در طول تصدی مدیریت را شایان و قابل توجه دانست و گفت […]

DSC00821

باحضور مدیران بهره برداری ، روابط عمومی و حراست شرکت مخابرات استان در دفتر کار سید محمد احمدی فرماندار رودبار از زحمات مصیب شفاهی قدردانی و آقای بهمن زیرک پرکار بعنوان رئیس جدید مخابرات شهرستان رودبار معرفی شد.

فرماندار خدمات آقای شفاهی را در طول تصدی مدیریت را شایان و قابل توجه دانست و گفت : امیدواریم تجربه گرانسنگ چندین ساله وی در دوران بازنشستگی اش مددکار رئیس جدید و مجموعه مخابرات شهرستان باشد.

احمدی افزود : در عصر جدید و دنیای تگنولوژی که جهان را یه یک دهکده جهانی تبدیل کرده است صعوبت و سختی زندگی بدون ارتباطات آنچنان بزرگ و ملموس خواهد بود که زندگی بشر را با وقفه ای جبران ناپذیر مواجه خواهد کرد.

فرماندار همچنین نقاط صعب العبور و مناطق کوهستانی و روستاهای دوردست شهرستان را یادآور شد و گفت : با توجه وضعیت آنتن دهی نامطلوب در این مناطق امیدواریم شرکت مخابرات نسبت به تقویت آنتن دهی در این مناطق اهتمام لازم را داشته باشد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز