پایگاه خبری هفت شهر نیوز
12:23:17 - پنجشنبه 10 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چه بر سر ملوان آمده است؟!
به جای ان که به دنبال انحلال نفت باشید، ملوان را احیا کنید
هفت شهر نیوز:میزان نفوذ استاندار و نمایندگان را هم به راحتی می توان از همین نشست اخیرشان با وزیر ورزش درک کرد که تنها چند ساعت بعد روابط عمومی وزارت ورزش کل اظهارات استاندار و نماینده انزلی را تکذیب و گفت که وزیر ورزش تنها شنونده بود و این مسایل ارتباطی با وزارت ورزش ندارد! […]

ملوان

هفت شهر نیوز:میزان نفوذ استاندار و نمایندگان را هم به راحتی می توان از همین نشست اخیرشان با وزیر ورزش درک کرد که تنها چند ساعت بعد روابط عمومی وزارت ورزش کل اظهارات استاندار و نماینده انزلی را تکذیب و گفت که وزیر ورزش تنها شنونده بود و این مسایل ارتباطی با وزارت ورزش ندارد!

به گزارش خزر، هشتم تیرماه بود که پورتال اطلاع رسانی استانداری گیلان در خبری با عنوان “خبرهای خوش استاندار گیلان برای هواداران فوتبال” از قول استاندار گیلان خبر از نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس مجمع نمایندگان، نماینده بندرانزلی و نمایندگان دیگر استان و دست‌اندرکاران تیم نفت و ملوان و مسئولان این باشگاه داد و نوشت: به توافق رسیدیم با توجه به  آمادگی باشگاه نفت مبنی بر انحلال این تیم، تیم فوتبال ملوان بر اساس قوانین به عنوان تیمی که بالاترین امتیاز را در میان سقوط کنندگان دارد در لیگ برتر باقی  بماند.

این پورتال در ادامه از قول استاندار گیلان نوشت: با توجه به  قول مساعد دکتر گودرزی وزیر و ورزش و جوانان و مذاکره ای که با وزیر نفت انجام شد مقرر گردید مراحل قانونی انحلال تیم نفت‌ تهران تسریع  شود.

اندکی بعد اما رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ورزش اظهارات کاملا متناقضی را به زبان راند و با بیان اینکه مسائل باشگاه نفت تهران به وزارت ورزش و جوانان ارتباطی پیدا نمی کند، گفت: وزیر ورزش تنها شنونده پیشنهادات بود!

پس از آن هم با پیشنهاد مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بهنام پیشرو کیش، حسین شهریاری به عنوان سرپرست مؤسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت تهران منصوب شد و قرار شد تا تمرینات تیم فوتبال نفت از روز جمعه آغاز شود و این یعنی پایان رویای انحلال نفت و صعود ملوان به لیگ برتر به قیمت نابودی تیم دیگر!

اما در قضیه ملوان و در بعد بالاتر آن، فصل ناکامی فوتبال گیلان، آن چه بیشتر از همه به چشم آمد بی پناهی فوتبال و فوتبال دوستان گیلانی نه در مستطیل سبز بلکه در عالم سیاست و روابط بود.

هیات فوتبال گیلان و در راس آن رئیس این هیات که زمانی احتمال سقوط ملوان را در حد ۲۰ درصد ارزیابی می کرد، حتی با غیرقانونی دانستن خرید نفت از سوی ملوان بار هم نامه ای پر از خط و نشان به رئیس فدراسیون فوتبال وانه نکرد تا تاج بداند حداقل در بین فوتبال دوستان گیلانی جایگاهی ندارد!

میزان نفوذ استاندار و نمایندگان را هم به راحتی می توان از همین نشست اخیرشان با وزیر ورزش درک کرد که تنها چند ساعت بعد روابط عمومی وزارت ورزش کل اظهارات استاندار و نماینده انزلی را تکذیب و گفت که وزیر ورزش تنها شنونده بود و این مسایل ارتباطی با وزارت ورزش ندارد.

ملوانان باید بدانند در مستطیل سبز تنها می توانند به حمایت یار دوازدهم دلخوش کنند و علی رغم بودن نمایندگان پرنفوذ! هیات فوتبال پرارتباط و استاندار ورزش دوست!! هیچ خبر خوبی در عالم سیاست و روابط انتظارشان را نمی کشد. ای کاش سرنوشت ملوان به اینجا نمی رسید که برای صعود دوباره به لیگ برتر، برای انحلال و نابودی تیم دیگر دست به دعا بردارند!/خزرآنلاین

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز