پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:01:05 - دوشنبه 7 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جعفرزاده: فیش‌های حقوقی نباید ما را از توجه به وام‌های کلان غافل کند
هفت شهر نیوز:با اشاره به اینکه تخلفات در زمینه حقوق‌های کلان، بیشتر در سازمان‌های خصوصی در حال رخ دادن است اظهار داشت: از دولت یازدهم انتظار می‌رود تا در همه امور ورود پیدا کند و اصلاحات اساسی انجام دهد. وی ادامه داد:‌ ما وضع نامطلوب اقتصادی را انکار نمی‌کنیم و باید توجه داشت که مردم […]

۴۷۵۳۳۰۴_۵۷۳

هفت شهر نیوز:با اشاره به اینکه تخلفات در زمینه حقوق‌های کلان، بیشتر در سازمان‌های خصوصی در حال رخ دادن است اظهار داشت: از دولت یازدهم انتظار می‌رود تا در همه امور ورود پیدا کند و اصلاحات اساسی انجام دهد.
وی ادامه داد:‌ ما وضع نامطلوب اقتصادی را انکار نمی‌کنیم و باید توجه داشت که مردم مشکلی برای همراهی با نظام و انقلاب ندارند بلکه این تبعیض‌هاست که آن‌ها را می‌آزارد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ کسی که در جایگاه مدیر قرار می‌گیرد و برای خودش حقوق و مزایایی متصور شود که در عقل نمی‌گنجد، قطعاً نارضایتی‌های شدیدی را نزد مردم ایجاد خواهد کرد و نشان می‌دهد که برخی از مدیران ما به سمت اشرافی‌گری پیش رفته‌‌اند.
جعفرزاده در پایان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ جهادی و حزب‌اللهی، بیش از پیش در میان مدیران ما نهادینه شود، از سوی دیگر تمرکز روی فیش‌های حقوقی نباید ما را از حوزه‌های وام‌های کلان و رانت‌ها غافل کند./باشگاه خبرنگاران جوان

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز