پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:19:59 - پنجشنبه 10 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حداکثر دریافتی مدیران تعیین شد
هیچ مدیرعامل بانکی نمی‌تواند ناخالص دریافتی (شامل تمام موارد پرداختی از جمله مستمر و غیرمستمر) بیش از ١٩.۵ میلیون تومان داشته باشد. به گزارش هفت شهر نیوز  ، بر اساس بخشنامه تازه علی طیب نیا که به رویت خبرنگار اقتصاد آنلاین رسیده است، هیچ مدیرعامل بانکی نمی تواند ناخالص دریافتی (شامل تمام موارد پرداختی از […]

حقوق یی
هیچ مدیرعامل بانکی نمی‌تواند ناخالص دریافتی (شامل تمام موارد پرداختی از جمله مستمر و غیرمستمر) بیش از ١٩.۵ میلیون تومان داشته باشد.

به گزارش هفت شهر نیوز  ، بر اساس بخشنامه تازه علی طیب نیا که به رویت خبرنگار اقتصاد آنلاین رسیده است، هیچ مدیرعامل بانکی نمی تواند ناخالص دریافتی (شامل تمام موارد پرداختی از جمله مستمر و غیرمستمر) بیش از ١٩.۵ میلیون تومان داشته باشد.

حداکثر دریافتی ماهانه مدیران عامل بانک‌ها: ١٩ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان

همچنین بر اساس اصلاحیه ماده ٨۴ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت “ناخالص دریافتی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های دولتی و شرکتهای غیردولتی که به نحوی از انحا وابسته به دولت یا نهادهای عمومی غیر دولتی هستند نمی تواند از ١٠ برابر حداقل حقوق بیشتر باشد.”

حداکثر دریافتی ماهانه مدیران عامل شرکت‌ها: ١١ میلیون و دویست هزار تومان

حداقل حقوق و مزایا در سال ٩۵ برای افراد با یک فرزند یک میلیون و پنجاه هزار تومن و برای افراد با دو فرزند یک میلیون و صد و بیست هزار تومن است./اقتصادآنلاین

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز