پایگاه خبری هفت شهر نیوز
22:14:14 - شنبه 29 خرد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور مهندس ناصر عطایی شهردار و شورای اسلامی شهر رودبار در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیرعمد شهرستان رودبار
مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار در گفتگو با هفت شهر نیوز پیرامون جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان رودباراظهار داشت: زندانیان جرائم غیر عمد در اکثر موارد بدنه فعال و پویا جامعه بوده که با توجه به شرایط اجتماعی و حوادث پیش بینی نشده در زندان به سر می برند. عطایی افزود: انتظار […]

photo_2016-06-18_14-49-41

مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار در گفتگو با هفت شهر نیوز پیرامون جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان رودباراظهار داشت: زندانیان جرائم غیر عمد در اکثر موارد بدنه فعال و پویا جامعه بوده که با توجه به شرایط اجتماعی و حوادث پیش بینی نشده در زندان به سر می برند.
عطایی افزود: انتظار می‌رود خیرین شهرستان رودبار از موقعیت‌های اجتماعی و اقتصادی خود برای حمایت از این گروه استفاده کنند.
به گفته شهردار رودبار ماه مبارک رمضان فرصتی بسیار مناسب برای انجام کارهای خیرخواهانه بوده که نیاز است ظرفیت‌های خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمددیار زیتون در جشن گلریزان به کار گرفته شود.
وی با اشاره به اینکه همه اقشار مختلف جامعه باید در فرصت‌های مناسب از امکانات خود در راستای کمک به زندانیان و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استفاده کنند، افزود: باید از لحظه به لحظه عمر خود استفاده مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم توشه‌ای بزرگ برای آخرت خود مهیا سازیم.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اساسی آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد برگزاری جشن گلریزان است که امیدواریم با حضور خیران و اقشار مخلف مردم شاهد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در این شهرستان باشیم

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز