پایگاه خبری هفت شهر نیوز
19:06:30 - سه شنبه 9 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میرغضنفری فرماندار رودبار:
خبرنگاران با انعکاس تلاش ها و انتقال نارسائی ها در مدیریت بحران کمک کردند.
هفت شهر نیوز:اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در نشست شورای ترافیک امروز با اشاره به بارش برف اخیر اظهار داشت: اعضا ستاد مدیریت بحران رودبار با حضور میدانی در مناطق برف گیر برغم بعضی تنگناههای تجهیزاتی و امکانات مورد نیاز بیشترین فشار کاری را تحمل کردند تا کمترین فشار به مردم وارد آید. میرغضنفری افزود: کمبود […]

img_0170

هفت شهر نیوز:اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در نشست شورای ترافیک امروز با اشاره به بارش برف اخیر اظهار داشت: اعضا ستاد مدیریت بحران رودبار با حضور میدانی در مناطق برف گیر برغم بعضی تنگناههای تجهیزاتی و امکانات مورد نیاز بیشترین فشار کاری را تحمل کردند تا کمترین فشار به مردم وارد آید.

میرغضنفری افزود: کمبود امکانات وسعت زیاد کوهستانی بودن و کثرت روستاها موجب شده است که در برخی موارد علی رغم خواست و میل باطنی کارها با سرعت پیش نرود که نجابت صبوری تحمل و همکاری مردم این خلأ را بنحو مطلوب پر می کند.

فرماندار همچنین گفت: مجموعه ستاد مدیریت بحران بویژه راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس علاوه بر راههای موجود شهرستان راه اصلی و آزاد راه رشت قزوین را هم باید پوشش دهند که با تلاش و مساعی ارزشمند همگان تا کنون کمترین دغدغه را شاهد بوده ایم.

وی با اشاره به همراهی و پیگیری مستمر خبرنگاران که همگام با مردم و مسئولان هم زحمات و تلاشها را منعکس و هم نارسائیها را منتقل می کردند.گفت: از این قشر دلسوز و آگاه بعنوان ناظرین منصف هم قدردانی و سپاسگزاری می کنم.

میرغضنفری همچنین روانسازی ترافیک و همراهی و مشایعت مسافران مسیر رشت قزوین را در زمان پایان تعطیلات خواستار شد و تأکید کرد: همانند دیگر ایام سال که تردد زیاد خودروها انرژی و توان صادقانه متولیان امر را به خود اختصاص می دهد در این مقطع هم باید تمام اهتمام و همکاری و همیاریمان را بکار بندیم تا هیچ دغدغه ای بوجود نیاید.

 

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز