پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:47:14 - سه شنبه 9 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت ۸۹ میلیارد تومانی برف در استان گیلان
معاون استاندار گیلانبیان داشت: بارش برف در استان در روزهای گذشته خسارت‌هایی افزون بر ۸۹۰ میلیارد ریال به بار آورده است. به گزارش هفت شهر نیوز و به نقل از روابط‌عمومی استانداری گیلان، حجت شعبان‌پور اظهار داشت: برآوردهای نخست حاکی از آن است که بارش اخیر برف، ۸۹۳ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف استان گیلان […]

photo_2016-12-04_15-12-52

معاون استاندار گیلانبیان داشت: بارش برف در استان در روزهای گذشته خسارت‌هایی افزون بر ۸۹۰ میلیارد ریال به بار آورده است.

به گزارش هفت شهر نیوز و به نقل از روابط‌عمومی استانداری گیلان، حجت شعبان‌پور اظهار داشت: برآوردهای نخست حاکی از آن است که بارش اخیر برف، ۸۹۳ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف استان گیلان خسارت وارد کرده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با اشاره به میزان خسارت در بخش‌های مختلف گفت: در بخش جهاد کشاورزی به محصولات باغی کیوی، مرکبات و همچنین سه واحد گلخانه‌ای، ۴۶۰ میلیارد ریال خسارت وارد آمده است.

شعبان‌پور اعلام کرد: همچنین برف در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ۲۷۵ میلیارد ریال، توزیع برق ۸۰ میلیارد ریال و آب و فاضلاب شهری ۱۰ میلیارد ریال خسارت وارد کرده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان افزود: همچنین براساس آمار شهرداری‌ها، تاسیسات شهری فومن ۱۵ میلیارد ریال، صومعه سرا ۱۰ میلیارد ریال، شفت ۱۲ میلیارد ریال و احمد سرگوراب چهار میلیارد ریال از بارش برف خسارت دیده‌اند.

شعبان‌پور خسارت به شهرهای ماکلوان، تولم شهر و گوراب زرمیخ را نیز به ترتیب ۳ میلیارد ریال، ۶ میلیارد ریال و ۸ میلیارد ریال عنوان کرد.

 

بر چسب ها:
تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز