پایگاه خبری هفت شهر نیوز
15:42:26 - چهارشنبه 9 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودزنی های دولت در واردات دغدغه برنجکاران را زیاد کرده است/ بیمه چایکاران رسالتی سنگین بردوش دولت
هفت شهر نیوز: در روز اتمام تاریخ بیمه چایکاران،اظهار کرد:کشاورزی در بدنه اقتصاد مقاومتی در منظر نگاه ارزشمند مقام معظم رهبری از ریشه های مهم تلقی می شود. نماینده مردم رشت در مجلس  در ادامه این مطلب تصریح کرد: کشاورزی از حوزه هایی است که در کنار صنعت، بنیان و پایگاه اقتصاد مقاومتی را محکم خواهد […]

جبار

هفت شهر نیوز: در روز اتمام تاریخ بیمه چایکاران،اظهار کرد:کشاورزی در بدنه اقتصاد مقاومتی در منظر نگاه ارزشمند مقام معظم رهبری از ریشه های مهم تلقی می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس  در ادامه این مطلب تصریح کرد: کشاورزی از حوزه هایی است که در کنار صنعت، بنیان و پایگاه اقتصاد مقاومتی را محکم خواهد کرد.

کوچکی نژاد با تاکید براینکه یکی از وظایف  دولت ها به ویژه دولت تدبیر و امید حمایت از کشاورزان است، اضافه کرد: برنجکاران با رنج این محصول و نیاز مهم کشور را تامین می کنند و متاسفانه خود زنی های دولت در واردات دغدغه برنجکاران را زیاد کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به این موضوع که چایکاران هم آینده تولید خود در بازار را مبهم می بینند، ابراز کرد: خرید تضمینی چای و برنج نباید قطع شود.

وی با تاکید براینکه بیمه چایکاران رسالتی سنگبن بر دوش دولت هاست،تصریح کرد: این مهم تنها بر دوش دولت تدبیر و امید نیست و دولت های آینده هم باید به بیمه چایکاران و خرید تضمینی چای و برنج توجه داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس در خاتمه اظهار کرد: نباید با تضعیف این سیاست ها چالش های دیگری پیرامون تولید ملی ایجاد کرد./رشت پرس

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز