پایگاه خبری هفت شهر نیوز
22:53:59 - شنبه 10 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در دهه فجر شهرها و روستاها باید غرق در شادی و سرور گردند.
در دهه فجر شهرها و روستاها باید غرق در شادی و سرور گردند. سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست بخشداران این شهرستان اظهار کرد : دهه فجر آیینه عزتمندی و اقتدار ملتی است که با رهبری و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقابله شجاعانه با رژیمی مستبد و وابسته ، نظام اسلامی مستقل را […]

IMG_3952

در دهه فجر شهرها و روستاها باید غرق در شادی و سرور گردند.

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست بخشداران این شهرستان اظهار کرد : دهه فجر آیینه عزتمندی و اقتدار ملتی است که با رهبری و رهنمودهای امام خمینی (ره) و مقابله شجاعانه با رژیمی مستبد و وابسته ، نظام اسلامی مستقل را بنیانگذاری نمودند.

احمدی خاطر نشان کرد : انقلابی که با جانفشانی انسانهای پاک ، دلاور و همیشه در صحنه زیادی پیروز و علی رغم تهدیدات و هجمه های سنگین نظامی و غیر نظامی معاندان و دشمنان مستحکم تر به حرکت خود ادامه می دهد ، باید هم تبیین و تحلیل شود و هم به بهترین شکل پاس داشته شود.

وی تصریح کرد : اگر چه در دهه فجر بخشی از خدمات و پروژه های عمرانی و عام المنفعه که توسط فرزندان و خادمان مردم در ادارات و نهادها اجرا شده است ، افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد ، اما باید همدلی و وحدت مردم در حفظ و حراست دستاوردهای این نعمت بزرگ نیز به نحو مطلوب مد نظر قرار گیرد.

فرماندار نقش و حضور پررنگ مردم را در برنامه های سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورد تأکید قرار داد و افزود : بخشداران با همت و همکاری دهیاران ، شوراهای اسلامی روستاها ، روحانیون ، بسیجیان و معتمدان محلی با تشکیل ستادهای روستایی نسبت به اجرای برنامه های مؤثر و متناسب دهه فجر اهتمام لازم را داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار داشت : امیدواریم جشن و سرور سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با جشن حماسه حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، بهر پرافتخار دیگری در زمستان سال ۹۴ رقم بزند.

احمدی بار دیگر تصریح کرد : هیچکدام از نامزدهای انتخابات نباید و نمی توانند از خدمات نظام و دولت که در شرایط سخت دوران تحریم و محدودیت منابع اعتباری با تدبیر هوشمندانه شده است ، در جهت منافع انتخاباتی خود بهره ببرند.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز