پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:32:06 - یکشنبه 6 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رانت در فوتبال رشت/سیاسیون در ورزش دخالت نکنند.
  هفت شهر نیوز؛ جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به برخی دخالت‌های سیاسی در اداره تیم فوتبال سپید رود رشت واکنش نشان داد. وی افزود: تا زمانی که تیم سپیدرود در رده پایین جدول مسابقات فوتبال قرار داشت کسی سراغی از این تیم نمی‌گرفت اما در حال حاضر که این تیم به دسته یک جدول […]

 

کوچکی-نزاد

هفت شهر نیوز؛ جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به برخی دخالت‌های سیاسی در اداره تیم فوتبال سپید رود رشت واکنش نشان داد.

وی افزود: تا زمانی که تیم سپیدرود در رده پایین جدول مسابقات فوتبال قرار داشت کسی سراغی از این تیم نمی‌گرفت اما در حال حاضر که این تیم به دسته یک جدول مسابقات صعود کرده، شاهد ورود برخی رانت‌ها به این مسئله هستیم.

وی با بیان اینکه نمایندگان رشت می‌کوشند به روند فعالیت این تیم ورزشی کمک کنند، تصریح کرد: بدون شک رانت‌خواری درباره هدایت تیم سپیدرود مشکل ساز خواهد بود که باید از آن جلوگیری کرد.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه سیاسیون نباید در ورزش دخالت کنند تصریح کرد: چرا باید معاون سیاسی استاندار به این مسئله ورود کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ کوچکی‌نژاد در ادامه به برخی پیشنهادات در خصوص هدایت این تیم ورزشی اشاره کرد و اظهار داشت: برخی معتقدند این تیم باید به شهرداری رشت سپرده شود که بنده معتقدم شهرداری نه می‌تواند تیم‌داری کند و نه می‌توند مخارج اداره این تیم را بپردازد./خبرگزاری خانه ملت

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز