پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:16:55 - چهارشنبه 16 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رشد ۳۳ درصدی ثبت‌ نام کاندیداها در رودبار
فرماندار رودبار با بیان اینکه ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل ۳۳ درصد رشد داشته است، گفت: مردم همیشه بیدار و همراه نظام و انقلاب با اعتقادات، باورها و اندیشه‌های والای خود، هفتم اسفندماه، بهاری بیاد ماندنی در زمستان خلق خواهند کرد.   سیدمحمد احمدی، فرماندار شهرستان رودبار، در خصوص تعداد […]

۵_۰

فرماندار رودبار با بیان اینکه ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره قبل ۳۳ درصد رشد داشته است، گفت: مردم همیشه بیدار و همراه نظام و انقلاب با اعتقادات، باورها و اندیشه‌های والای خود، هفتم اسفندماه، بهاری بیاد ماندنی در زمستان خلق خواهند کرد.

 

سیدمحمد احمدی، فرماندار شهرستان رودبار، در خصوص تعداد کاندیداهای ثبت‌نامی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: همزمان با آغاز ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار ۲۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که این تعداد نسبت به دوره قبل ۳۳ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه هیچ خانمی از حوزه انتخابیه رودبار در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام نکرده است، افزود: از ۲۴ کاندیداهای ثبت‌نامی تنها یک نفر رد صلاحیت شده است؛ از حوزه انتخابی رودبار در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کمترین سن ۳۱ سال و بالاترین سن ۶۳ سال ثبت‌نام کرده است.

فرماندار رودبار شرکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی دانست و گفت: همه ما مکلفیم برای تعیین سرنوشت و تثبیت نقش بی بدیل و تأثیرگذار نظام اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی مقدمات مشارکت گسترده مردم در انتخابات را فراهم نمائیم.

احمدی انتخاب آزاد و آگاهانه مردم را تجسم عینی قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: بر اساس سیاست‌های دولت و  نظام بی طرفی مدیران و رعایت اخلاق اسلامی و اداری در فراهم سازی مقدمات و اجرای قانونمند انتخابات یک اصل است و کسانی که در این مسیر خللی وارد نمایند اعمال قانون می‌گردند.

وی تاکید کرد: مردم همیشه بیدار و همراه نظام و انقلاب با اعتقادات، باورها و اندیشه‌های والای خود، هفتم اسفندماه، بهاری بیاد ماندنی در زمستان خلق خواهند کرد./ ایسنا

 

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز