پایگاه خبری هفت شهر نیوز
21:07:05 - پنجشنبه 17 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روند عمران و آبادانی لوشان باید با شتاب بیشتری ادامه یابد.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در مراسم معارفه شهردار لوشان اظهار کرد : لوشان بعنوان نخستین شهر ورودی گیلان باید جلوه و نمایی از زیبائیها و توانمندیهای استان و شهرستان باشد. علیرضا انصاری وجود دومین شهرک صنعتی استان ، کارخانه ۴۰۰۰ تنی تولید سیمان ، باغات بزرگ زیتون  ، منابع انسانی توانمند ، مسوؤلان ، مدیران […]

۱ (۱۲)_۰

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در مراسم معارفه شهردار لوشان اظهار کرد : لوشان بعنوان نخستین شهر ورودی گیلان باید جلوه و نمایی از زیبائیها و توانمندیهای استان و شهرستان باشد.

علیرضا انصاری وجود دومین شهرک صنعتی استان ، کارخانه ۴۰۰۰ تنی تولید سیمان ، باغات بزرگ زیتون  ، منابع انسانی توانمند ، مسوؤلان ، مدیران و شورای شهر تلاشگر و امام جمعه پیگیر را از ظرفیتهای برجسته لوشان برشمرد و افزود : شهردار جدید با هم افزایی و هم اندیشی روند عمران و آبادانی لوشان را شتاب دهد.

انصاری داشتن برنامه ای منسجم و راهبردی را برای توسعه شهر ضروری دانست و گفت : شهردار جدید لوشان باید با استفاده از خرد جمعی و مشورت با صاحبنظران ، مسوؤلان قبلی ، مهندسین و دلسوزان این شهر نسبت به احصاء توانمندیها و اولویت بندی مشکلات و ایجاد درآمد پایدار و اجرای برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و  بلند مدت اقدام نماید.

وی نگاه مدیران عالی استان و شهرستان به لوشان را ویژه دانست و خاطر نشان کرد : با پیگیریها و تلاش مستمر فرماندار جهت بر طرف کردن مشکلات لوشان و اهتمام استاندار که نگاه متوازن به کل استان دارد بهمراه مدیران کل مرتبط با مشکلات لوشان به این شهر سفر کرد و در بررسی مشکلات و دغدغه ها ، دستورات ، هماهنگیها و اعتبارات مورد نیاز را برای تسریع در رفع دغدغه ها و موانع صادر کرد.

 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در پایان یادآور شد : مردم بعنوان صاحبان اصلی شهر بهترین سرمایه و همراه برای مدیریت شهری جهت نیل به اهداف توسعه ای هستند و امیدواریم شهردار جدید با تدابیر لازم از این ظرفیت عظیم یهترین و بیشترین بهره برداری را بعمل آورد.

در این مراسم که معاون مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری ، امام جمعه لوشان ، جمعی از مسوؤلان ، شورا و معتمدین شهر ،حضور داشتند از زحمات شهردار قبلی و سرپرست شهرداری قدردانی شد و بابک احمد پور بعنوان شهردار جدید لوشان معارفه شد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز