پایگاه خبری هفت شهر نیوز
12:50:27 - چهارشنبه 25 شهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سینما رودبار با فیلم «محمد رسول الله(ص)» کار خود را آغاز کرد
سینمای تازه تاسیس «زیتون» رودبار با اکران فیلم «محمد رسول الله(ص)» رسماً نمایش های خودرا آغاز خواهد کرد. به گفته حسین لطیفی رئیس انجمن سینمای جوانان رودبار ،تبلیغات نمایش این فیلم سینمایی از مدتی قبل آغاز شده است و ازامروز ۲۵ شهریورماه نمایش تازه ترین اثر سینمایی مجید مجیدی در این سینما آغاز شده است. […]

OnlineNewsImage.aspx

سینمای تازه تاسیس «زیتون» رودبار با اکران فیلم «محمد رسول الله(ص)» رسماً نمایش های خودرا آغاز خواهد کرد.
به گفته حسین لطیفی رئیس انجمن سینمای جوانان رودبار ،تبلیغات نمایش این فیلم سینمایی از مدتی قبل آغاز شده است و ازامروز ۲۵ شهریورماه نمایش تازه ترین اثر سینمایی مجید مجیدی در این سینما آغاز شده است.

وی عنوان کرد: این فیلم سینمایی در حال حاضر دردو سانس ۱۰ صبح و ۱۶ بعداز ظهر پذیرای علاقه مندان است و با توجه به اینکه مدت زمان پخش این فیلم به نسبت فیلم های دیگر کمی زیاد است در حال حاضر تنها در دو سانس امکان نمایش وجود دارد و امیدوارم که با استقبال مردم ساعات نمایش فیلم بیشتر شود.

لطیفی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:تا کنون استقبال از این فیلم در کشور بسیار خوب بوده و امیدوارم که سینما«زیتون»نیز چنین شرایطی داشته باشد.هر چند که تمام تلاشمان را برای تبلیغ بهتر فیلم و اگاهی مردم از اکران فیلم در سینما«زیتون» انجام می دهیم.

وی ۲۸ مهر ماه را زمان اتمام اکران فیلم در این سینما اعلام کرد و خاطرنشان کرد: امیدوارم شرایطی فراهم شود که تاریخ اکران فیلم تمدید شود و استقبال مردم می تواند این تاریخ را تمدید

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز