پایگاه خبری هفت شهر نیوز
14:28:41 - جمعه 11 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای آموزش و پرورش می تواند بعنوان مغز متفکر تعلیم و تربیت در شهرستان عمل کند.
    سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد : کیفیت بخشی به مقوله آموزش و رفع تنگناهها و دغدغه های آموزش و پرورش همراه با راهکارها می تواند یکی از اهداف شورای آموزش و پرورش بعنوان مغز متفکر تعلیم و تربیت در شهرستان باشد.   احمدی […]

۱ (۸)_۰

 

 

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد : کیفیت بخشی به مقوله آموزش و رفع تنگناهها و دغدغه های آموزش و پرورش همراه با راهکارها می تواند یکی از اهداف شورای آموزش و پرورش بعنوان مغز متفکر تعلیم و تربیت در شهرستان باشد.

 

احمدی کمک و مساعدت خیران به آموزش و پرورش را هزینه ای بسیار ستودنی برای سرمایه گذاری جهت پرورش نیروی انسانی توانمند و تحصیل کرده دانست و خاطر نشان کرد : منابع انسانی متعهد و متخصص نوید آینده ای کاملا” روشن را ترسیم می نماید.

 

وی مدیران مدارس را به همت و تلاش بیشتر برای برنامه ریزی یکساله ارتقاء کمی و کیفی مدارس و کلاسهای درس توصیه و تأکید کرد : حضور بهترین ساعات شبانه روز دانش آموزان در کلاسهای درس باید خروجی و نتایج مطلوب علمی ، اخلاقی و رفتاری در پی داشته باشد.

 

فرماندار نگاه ویژه به مدارس روستاهای دوردست و صعب العبور را از اولویت های شورای آموزش و پرورش دانست و گفت : همانگونه که با تلاش نهضت سواد آموزی شاخص باسوادی مطلوب در شهرستان بدست آمده است ، باید شرایط به گونه ای فراهم شود که هیچ دانش آموزی در روستاها از تحصیل محروم نگردد.

 

وی با اشاره به انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری یاد آور شد : آموزش و پرورش نیز نباید اجازه دهد رسالت مقدس تعلیم و تربیت با اهداف و اغراض بعضی از نامزدها و جریانات سیاسی تؤام گردد.

 

فرماندار یادآور شد : مجریان انتخابات شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم ، پرشکوه و حماسی با استفاده از تمام ظرفیتهای موجود کاملا” آماده اند و با ساز و کارهای قانونی تعریف شده ستاد انتخابات از آراء مردم بعنوان حق الناس صیانت و حراست خواهند کرد

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز