پایگاه خبری هفت شهر نیوز
12:41:31 - پنجشنبه 10 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار ماسال مطرح کرد:
ضرورت نظارت دقیق بخشداری‌ها بر بهداشت موادغذایی و آب آشامیدنی
هفت شهر نیوز: فرماندار ماسال برخی‌گزارش‌ها در زمینه آلودگی آب ییلاقات این منطقه را نگران‌کننده خواند و بیان داشت: نظارت دقیق بر بهداشت مواد غذایی و آب آشامیدنی از جمله وظایف دولت برای حفظ سلامت جامعه است و بخشداری‌ها باید در این زمینه نظارت دقیق داشته باشند. محمود قاسم‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه […]

محمود-قاسم-نژاد+(۱)

هفت شهر نیوز: فرماندار ماسال برخی‌گزارش‌ها در زمینه آلودگی آب ییلاقات این منطقه را نگران‌کننده خواند و بیان داشت: نظارت دقیق بر بهداشت مواد غذایی و آب آشامیدنی از جمله وظایف دولت برای حفظ سلامت جامعه است و بخشداری‌ها باید در این زمینه نظارت دقیق داشته باشند.

محمود قاسم‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه بهداشت و سلامت این شهرستان با بیان اینکه شاهد شیوع بیماری‌های جدیدی با پیشرفت تکنولوژی در جامعه هستیم، اظهار کرد: هیچ بعید نیست که برخی از این بیماری‌ها در قالب اقدام‌های سازمان یافته و بیوتروریسم ایجاد شده باشد.

وی با اشاره به اینکه استفاده از محصولات تراریخته در صنایع غذایی از جمله عوارض بیماری‌زای تکنولوژی و سرطان‌زا است، ادامه داد: ترویج استفاده از مواد غذایی ارگانیک در دنیا مزیت این نکته است، بنابراین باید مسائل بهداشتی برای مردم به خوبی تبیین شود.

فرماندار ماسال اجرای طرح و آموزش خودمهارتی در مواجهه با بیماری‌ها و پیشگیری از آن را تاثیرگذار خواند.

قاسم نژٰاد با تصریح بر اینکه مصرف قلیان به عنوان یک فرهنگ غلط در جامعه نهادینه شده است، ادامه داد: ‌شهرداری‌ها و دستگاه‌های فرهنگی این شهرستان نقش مهمی در برنامه‌ریزی برای مقابله با مصرف قلیان دارند.

قاسم‌نژاد برخی گزارش‌ها در زمینه آلودگی آب ییلاقات ماسال را نگران‌کننده خواند و بیان داشت: نظارت دقیق بر بهداشت مواد غذایی و آب آشامیدنی از جمله وظایف دولت برای حفظ سلامت جامعه است و بخشداری‌ها باید در این زمینه نظارت دقیق داشته باشند.

وی با بیان اینکه اعتبار لازم برای بهبود وضعیت آب مناطق ییلاقات ماسال توسط سازمان امور عشایری اختصاص داده شود، افزود: دامپزشکی ماسال نیز باید ضمن نظارت دقیق از طریق گشت‌های مشترک بر قصابی‌ها و ارائه کنندگان غیرمجاز گوشت به شدت با تخلفات برخورد کند./ایلنا

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز