پایگاه خبری هفت شهر نیوز
17:58:46 - سه شنبه 1 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار:
طرح ارتقا ایمنی عابران پیاده در رودبار با افتتاح دو پل عابر پیاده اجرا می‌شود
  طرح ارتقا ایمنی عابران پیاده در رودبار با افتتاح دو پل عابر پیاده اجرا می‌شود شهرداررودبار از شروع عملیات۲ پل عابر پیاده روبروی اداره ی راه و شهرسازی شهرستان رودبار و مخابرات خبر داد و گفت: این پل های عابر پیاده به منظور ارتقای ایمنی شهروندان و در خواست های مکرر جمعی از مردم […]

۱۴

 

طرح ارتقا ایمنی عابران پیاده در رودبار با افتتاح دو پل عابر پیاده اجرا می‌شود
شهرداررودبار از شروع عملیات۲ پل عابر پیاده روبروی اداره ی راه و شهرسازی شهرستان رودبار و مخابرات خبر داد و گفت: این پل های عابر پیاده به منظور ارتقای ایمنی شهروندان و در خواست های مکرر جمعی از مردم رودبار در این مسیر ها نصب خواهد شد.
عطایی با اعلام این خبر عنوان داشت: با توجه به سرعت بالای خودروهای عبوری و آمار تصادفات در این معابر، ضرورت احداث پل عابر پیاده جهت تامین ایمنی عابرین پیاده احساس می شد که بر همین اساس شهرداری برای جانمایی، پل عابر پیاده در مکان های فوق اقدام کرد.
وی اضافه کرد: به رغم مشکلات مالی در تامین بودجه، با پیگیری های مکرر شهرداری،اعتبارات مورد نیاز رفع معارض تاسیسات برقی وساخت پایه های پل و عرشه در محل توسط بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر پانصد میلیون تومان تامین شد و به زودی به بهره برداری می رسد.
عطایی در پایان خواستار توجه شهروندان نسبت به رعایت مسائل ایمنی هنگام تردد در شهر شد و گفت: عابران پیاده برای حفظ امنیت جان وخود از پل های موجود در سطح شهر برای عبور از خیابان استفاده کنند.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز