پایگاه خبری هفت شهر نیوز
22:55:38 - شنبه 10 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزت و ارج و قرب خانواده های معظم شهداء هیچ وقت کم رنگ نخواهد شد.
عزت و ارج و قرب خانواده های معظم شهداء هیچ وقت کم رنگ نخواهد شد. سید محمد احمدی فرماندار رودبار در دیدار با جمعی از خانواده های شهداء شهر منجیل اظهار کرد : کار عظیم و بزرگ خانواده های شهداء در تربیت و تقدیم فرزندان و عزیزانشان به نظام اسلامی آنچنان ستودنی و ارزشمند است […]

IMG_3976

عزت و ارج و قرب خانواده های معظم شهداء هیچ وقت کم رنگ نخواهد شد.

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در دیدار با جمعی از خانواده های شهداء شهر منجیل اظهار کرد : کار عظیم و بزرگ خانواده های شهداء در تربیت و تقدیم فرزندان و عزیزانشان به نظام اسلامی آنچنان ستودنی و ارزشمند است که گذشت زمان  عزت و ارج و قرب خانواده های معظم شهداء را هیچ وقت کم رنگ ننماید.

احمدی خانواده های گرانقدر شهداء را قطب نمای مسیر درست و صحیح حرکت دوست داران انقلاب دانست و گفت : این عزیزان که پاره های تن خود را برای استقرار و اهتزاز پرچم پرافتخار نظام اسلامی فدا کرده اند و لحظه ای نیز از همراهی انقلاب دریغ نکرده اند ، همانند مشعل فروزان راهنمایی مطمئن برای هدایت یاران و دوست داران انقلاب اسلامی هستند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهداء انقلاب اسلامی اظهار کرد : شهداء همانند ستارگان درخشان و اسطوره های افتخار همیشه تاریخ در قلب و جان مردم جای دارند و مورد تکریم و تجلیل صادقانه آنان قرار دارند.

فرماندار با بیان اینکه دیدار با خانواده های معظم شهداء تجدید میثاقی دوباره با آرمانهای امام و شهداست ، تصریح کرد : دیدار با یادگاران جبهه و انقلاب ، هم به صفا و جلای روح دنیوی و زنگار زده ما کمک می کند و هم عزممان را در تداوم حرکت به سوی تعالی و عزت کشور افزون تر می کند.

وی همچنین گفت : دهه فجر فرصتی دوباره است تا با بازخوانی رشادتها و غیور مردیهای شهداء و ایثارگران انقلاب و دفاع مقدس ، نسل نوپای انقلاب را با فرهنگ غنی و انسان ساز اسلام که با ایجاد جوش و خروش انقلابی درمردم ایران مسیر تاریخ پر از زور و زر و ظلم را تغییر داد ، بیشتر آشنا و پیوند دهیم.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز