پایگاه خبری هفت شهر نیوز
19:01:52 - چهارشنبه 9 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرامرز گلشنی:۹ دی خاطره ای است که ابعاد ولایتمداری و ولایت پذیری امت بر جهانیان اثبات می شود
بسمه تعالی الإمامُ الصّادقُ علیه السلام : العامِلُ عَلى غَیرِ بَصیرَهٍ کَالسّائرِ عَلى غَیرِ الطَّریقِ ، و لا یَزیدُهُ سُرعَهُ السَّیرِ مِنَ الطَّریقِ إلاّ بُعدا امام صادق علیه السلام : کسى که بدون بصیرت عمل کند، همچون کسى است که در بیراهه رود، چنین کسى هر چه تندتر رود، از راه دورتر مى افتد. سلام […]

گلشنی

بسمه تعالی
الإمامُ الصّادقُ علیه السلام : العامِلُ عَلى غَیرِ بَصیرَهٍ کَالسّائرِ عَلى غَیرِ الطَّریقِ ، و لا یَزیدُهُ سُرعَهُ السَّیرِ مِنَ الطَّریقِ إلاّ بُعدا
امام صادق علیه السلام : کسى که بدون بصیرت عمل کند، همچون کسى است که در بیراهه رود، چنین کسى هر چه تندتر رود، از راه دورتر مى افتد.
سلام بر رسول مهر و رحمت محمد مصطفی « صلی ا…علیه وآله وسلم»وامام صادق«علیهالسلام» ،سلام برامتی که راه زیستن رااز بهترین خلق خدا به میراث برده اند و با مهر و شفقت انسانیت را معنا نموده اند .
۹دی تجلی ایستادگی و تفسیر شعور ملتی است که افق های روشن بشریت را ترسیم خواهند کرد ۹ دی سالروز حماسه ای است که قرنهای آتی را نیز دربر خواهد گرفت و تغییرات کوچک و بزرگ را تحت الشعاع خود قرار خواهد داد . چرا که در این روز مردمی بر سر پای خود ایستادند و ماهها طوفانهای شر نتوانست قامت آنها را خم کند . این مردم کشته می شوند ولی ذلت زیر پرچم اجنبی را تحمل نمی کنند . آفرین بر غیرت شما .
امسال نیز در آستانه ۹ دی که با ایام ولادت مسعود پیامبر اعظم « صلی ا…علیه وآله وسلم»وامام جعفرصادق«علیهالسلام»متقارن شده است عمری راباشماملت عزیزسپری میکنیم که همواره برسرپیمان خودباآرمانهای اسلام ونبی مکرم آن وائمه هدی«علیهمالسلام»وولی امرمسلمین جهان ایستاده اید . خرسندیم از این که در عصری تنفس می کنیم که رهبری فرزانه از نسل اوصیاء الهی بر ما حکم می راند و به زعم دوست و دشمن عاقلترین قوم است .
امت قهرمان شهرستان رودبار عزیز ۹ دی خاطره ای است که هرگز فراموش نخواهد شد و هر سال که از این خاطره می گذرد ابعاد ولایتمداری و ولایت پذیری امت قهرمانی چون شما بر جهانیان اثبات می شود .
در ششمین سالروز ۹ دی ضمن عرض ارادت به ساحت رهبر اندیشمند انقلاب حضرت آیت ا…العظمی امام خامنه ای«مدظله العالی»وتبریک برشماملت استواربه شماعزیزان اعلام مینمایم که همواره بر سر پیمان خود با رهبرمان و شهدایمان ایستاده ایم و قدمی از آرمانهای پیر جماران عقب نخواهیم نشست و فتنه گران و دشمنان را ناکام خواهیم گذاشت .
والسلام علیکم ورحمت ا…وبرکاته
فرامرز گلشنی

  1. ۹ دی خاطره ای است که ابعاد و   دی 10, 1394  

    […] […]

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز