پایگاه خبری هفت شهر نیوز
10:20:29 - چهارشنبه 9 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار با صدور پیامی سالروز حماسه ۹ دی را گرامی داشت.
فرماندار با صدور پیامی سالروز حماسه ۹ دی را گرامی داشت.   به نام خدا   اوراق تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران مشحون از سرافرازیهای بی شمار مردمی است که لحظه ای از همراهی نظامی که عزت ، استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی ایران را برایشان به ارمغان آورده است ، درنگ نمی کنند. […]

DSC00876

فرماندار با صدور پیامی سالروز حماسه ۹ دی را گرامی داشت.

 

به نام خدا

 

اوراق تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران مشحون از سرافرازیهای بی شمار مردمی است که لحظه ای از همراهی نظامی که عزت ، استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی ایران را برایشان به ارمغان آورده است ، درنگ نمی کنند.

 

اگر چه انتخابات سال ۸۸  با مشارکت ۴۰ میلیونی مردم می توانست  ظرفیت بین المللی ایران را چندین برابر افزایش دهد ، اما وقوع حوادث ناخوشایند و بد اخلاقی ها توان و انرژی کشور را مختل و موجبات تنش و درگیری را فراهم کرد.

 

بی شک مدیریت بی بدیل مقام معظم رهبری که با مواضع شجاعانه اش ، توطئه های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب را تا کنون نقش بر آب کرده است ، توانست با تکیه بر مردم بعنوان سرمایه عظیم کشور این غائله را خنثی و بی اثر سازد.  

 

در این بین مشارکت آگاهانه و عالمانه مردم گیلان که جوش و خروش همراه با شور و شعورشان یک روز پیشتر از دیگر استانها ، بصیرت و ولایتمداری خود را به منصه ظهور گذاشتند ، برگ زرین دیگری در تاریخ ثبت کرد.

 

اینجانب همگام با دولتمردان تدبیر و امید ، کارگزاران نظام و مردم با گرامی داشت سالروز حماسه ۹ دی ، امیدوارم راه پر افتخار مردم بصیر و آگاه با زعامت رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی ، زحمات و تلاشهای ریاست  محترم جمهوری اسلامی و تمام دلسوزان و متعهدان کشور و نظام به اعتلای بیش از پیش کشور ختم گردد.

 

سید محمد احمدی

 

فرماندار شهرستان رودبار

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز