پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:43:06 - دوشنبه 16 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فصل الخطاب همه ما در انتخابات قانون است
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست هیأت نظارت بر انتخابات و بخشداران این شهرستان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد : عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان رودبار با رعایت صداقت و امانتداری فقط مطیع و تابع قانون هستند و به اجرای دقیق آن می پردازند. احمدی عدول از قانون را سبب انحرافات […]

DSC09546

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست هیأت نظارت بر انتخابات و بخشداران این شهرستان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد : عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان رودبار با رعایت صداقت و امانتداری فقط مطیع و تابع قانون هستند و به اجرای دقیق آن می پردازند.

احمدی عدول از قانون را سبب انحرافات زیاد دانست و گفت : در سایه تعامل و همدلی و همزبانی دولت و ملت که راهبرد ترسیمی مقام معظم رهبری برای سال جاری است ، عمل همه جانبه به قانون را که نتایج و موفقیتهای مطلوب آن بر کسی پوشیده نیست در رأس امور انتخابات قرار می دهیم.

وی تصریح کرد : در انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، همانند سایر انتخابات برگزار شده قبلی ، ضمن فراهم ساختن زیر ساختهای برگزاری انتخابات و ایجاد شور و شعف مردمی برای مشارکت حد اکثری ، اصل بی طرفی عوامل برگزار کننده انتخابات در اولویت قرار دارد.

فرماندار رودبار خاطر نشان کرد : ستاد انتخابات شهرستان رودبار ضمن استقبال از نامزدی افراد واجد شرایط ، به هیچکدام از نامزدهای انتخابات دلبستگی و وابستگی ندارد و فقط خود را مدیون خون مطهر شهداء عزیز و سرافراز کشور می داند.

احمدی یادآور شد : بارها به مدیران دولتی تأکید کرده ام که اگر از امکانات دولتی برای نامزدی استفاده کنند ، با استفاده از تمام ظرفیتهای قانونی با آنان برخورد می گردد و هیچگونه اغماضی هم صورت نخواهد گرفت.

وی شجاعت و تسلط بر قوانین و دستورالعمل های انتخابات را توسط برگزار کنندگان انتخابات مورد تأکید قرار داد و گفت : آموزش ها و راهبردهای  لازم که توسط کارشناسان انتخابات داده می شود باید جدی گرفته شود.

فرماندار اظهار امیدواری کرد : مردم بیدار و بصیر شهرستان رودبار همگام با مردم سراسر کشور بار دیگر هفتم اسفند ماه با حضور حداکثری در انتخابات که حق مسلم و قانونی آنهاست حماسه ای دیگر در تاریخ پر افتخار کشور رقم خواهند زد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز