پایگاه خبری هفت شهر نیوز
21:05:37 - یکشنبه 13 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقر و بیکاری معضل اساسی گیلان است
آیت‌الله سید مجتبی رودباری عصر امروز در دیدار مسئولان اوقاف گیلان زندگی و عمر انسان را محدود دانست و اظهار کرد: هر انسانی تمایل دارد که در زمان زنده بودن و پس از مرگ بتواند در راه خیر بکوشد و بخشی از اندوخته‌های خود را برای کمک به مردم هزینه کند. وی وقف را بهترین […]

۱۳۹۳۱۱۰۲۰۰۰۱۹۵_PhotoA

آیت‌الله سید مجتبی رودباری عصر امروز در دیدار مسئولان اوقاف گیلان زندگی و عمر انسان را محدود دانست و اظهار کرد: هر انسانی تمایل دارد که در زمان زنده بودن و پس از مرگ بتواند در راه خیر بکوشد و بخشی از اندوخته‌های خود را برای کمک به مردم هزینه کند.

وی وقف را بهترین اعمال برای خیر دنیا و آخرت دانست و ادامه داد: صدا و سیما باید بیشتر در زمینه ترویج فرهنگ وقف بکوشد و اثرات آن را در جامعه انعکاس دهد.

این استاد وقف را همان صدقه جاریه دانست که نیازمند مشارکت بیشتر است و گفت: از وقف و موقوفات برای برطرف شدن مشکلات تحصیلی و اشتغال هزینه شود.

وی ورود اوقاف به موضوع اشتغال را تاثیرگذار خواند و خاطرنشان کرد: بیکاری جوانان گیلان تأسف‌آور است.

رودباری فقر، بیکاری و اعتیاد را از معضلات اساسی گیلان عنوان کرد و یادآور شد: بار این معضلات بر دوش مسئولان گذاشته شده است.

روحانی برجسته گیلان با بیان اینکه تحصیل‌کرده‌های بسیاری بیکار هستند، متذکر شد: بیکاری، فقر و اعتیاد دردهایی است که برای رفع این مشکلات همواره دعا می‌کنم.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز