پایگاه خبری هفت شهر نیوز
16:05:35 - دوشنبه 8 خرد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره استاندارد رودبار خبر داد:
محکومیت واحد تولیدی زیتون در رودبار
  رئیس اداره استاندارد رودبار از محکومیت مالک یک واحد تولیدی فرآورده زیتون شور و روغن زیتون در این شهرستان خبر داد. به گزارش هفت شهر نیوز:یک واحد تولیدی فرآورده زیتون شور و روغن زیتون در شهرستان رودبار به دلیل استفاده غیر مجاز از علامت استاندارد محکوم شد. با توجه به ابطال پروانه کاربرد محصولات […]

 

رئیس اداره استاندارد رودبار از محکومیت مالک یک واحد تولیدی فرآورده زیتون شور و روغن زیتون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش هفت شهر نیوز:یک واحد تولیدی فرآورده زیتون شور و روغن زیتون در شهرستان رودبار به دلیل استفاده غیر مجاز از علامت استاندارد محکوم شد.
با توجه به ابطال پروانه کاربرد محصولات این واحد تولیدی و در پی مراجعه بازرسان این اداره به واحد یادشده و مشاهده استفاده از علامت استاندارد بر روی محصولات تولیدی که به مثابه جعل می باشد ، مراتب صورتجلسه و به مراجع قضایی ارجاع شد.
بر این اساس مسئول واحد تولیدی به جزای نقدی و دو سال حبس تعزیری محکوم و تمامی محصولات دارای علامت جعل شده استاندارد واحد یاد شده معدوم شد.
مردم می توانند جهت اطمینان از معتبر بودن پروانه استاندارد کالاها، کد ۱۰ رقمی درج شده زیر علامت استاندارد روی کالاها را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنند.
رئیس اداره استاندار رودبار همچنین گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف در رابطه با استاندارد بودن کالاها به شماره ۱۵۱۷ تماس بگیرند و اطلاع دهند/ایرنا.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز