پایگاه خبری هفت شهر نیوز
21:35:25 - پنجشنبه 12 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران تلاششان را برای جذب حداکثری ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی شهرستان بکار بندند
سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در نشست کمیته برنامه ریزی این شهرستان که در سالن اجتماعات سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد ، اظهار کرد : امسال ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی بر اساس شاخص ، اولویت ، عملکرد و نگاه فنی به ۳۰۳ پروژه و طرح عمرانی این شهرستان اختصاص یافت که مدیران […]

DSC09446_0

سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در نشست کمیته برنامه ریزی این شهرستان که در سالن اجتماعات سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد ، اظهار کرد : امسال ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی بر اساس شاخص ، اولویت ، عملکرد و نگاه فنی به ۳۰۳ پروژه و طرح عمرانی این شهرستان اختصاص یافت که مدیران باید تلاششان را برای جذب حداکثری ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی شهرستان بکار بندند.

احمدی تأکید کرد : مدیران بدون لحظه ای درنگ و از دست دادن فرصت با بررسیهای مستمر میدانی ، تجزیه و تحلیل دقیق و فنی پیشرفت پروژه ها و بدست آوردن دلایل اصلی انحراف معیارهای احتمالی و اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و خاتمه ، بطور جدی پیگیر اعتبارات عمرانی و اخذ تخصیص به موقع بر اساس اعتبارات مصوب باشند.

وی شرایط اقلیمی ، آب و هوایی و جغرافیایی شهرستان را همراه با صعوبت ، وسعت زیاد و پراکندگی آن از جمله موانع اجرای پروژها دانست و خاطر نشان کرد : این گونه موانع پشتکار ، همت و تلاش مضاعف مدیران را همراه با بکارگیری تمام ظرفیتها برای انجام کار با کمترین هزینه ایجاب می نماید.

فرماندار اظهار امیدواری کرد : با توجه به تحرک بسیار خوب بدنه اقتصادی دولت و اهتمام و نگاه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استاندار گیلان به زیرساختهای عمرانی و عام المنفعه استان و شهرستان رودبار ، تخصیص مطلوب ، بهینه و بهنگام اعتبارات ، به روند توسعه ای و شکوفایی اقتصادی رودبار کمک نماید.

فرماندار خاطر نشان کرد : با توجه به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به مقوله اقتصادی و ترسیم نقشه راه اقتصادی کشور و ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی توسط دولت ، اجراتی پروژه های عمرانی با تأسی به این تدابیر را یکی از راههای موفقیت آمیز و مطلوب دانست.

احمدی مشارکت بخش خصوصی در کمک به بخش عمومی برای اجرای پروژه های عمرانی را یکی از فرصتهای ارزشمندی دانست که دولت تدبیر و امید برای کشور فراهم کرده است. 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز