پایگاه خبری هفت شهر نیوز
3:58:48 - شنبه 14 شهر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سید جواد علی پور بعنوان شهردار جدید منجیل معرفی شد
مراسم تکریم و معارفه شهردار منجیل
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در مراسم تکریم و معارفه شهردار منجیل که با حضور مدیر کل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری ، امام جمعه منجیل ، جمعی از مسوؤلان و معتمدان برگزار شد ، اظهار کرد : شهرداران باید مجهز به سلاح علم و انتقاد پذیر بوده ، از تجمل گرایی بپرهیزند و […]

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در مراسم تکریم و معارفه شهردار منجیل که با حضور مدیر کل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری ، امام جمعه منجیل ، جمعی از مسوؤلان و معتمدان برگزار شد ، اظهار کرد : شهرداران باید مجهز به سلاح علم و انتقاد پذیر بوده ، از تجمل گرایی بپرهیزند و عدالت ، امانتداری و شایستگی شان را مردم باید لمس کنند.

احمدی رعایت اخلاق اسلامی و حقوق شهروندی ، داشتن تعهد ، ارتباط مناسب با مردم و پاسخگویی شهرداران به آنان را مورد تأکید قرار داد و افزود : عملکرد دوره ای شهرداریها جهت اطلاع عموم مردم باید به شیوه های مطلوب انعکاس یابد.

وی افزود : شهرداران با رعایت قانون و پرهیز از تبعیض فضای همدلی و نشاط اجتماعی را در بین اقشار مختلف مردم و محلات مختلف تقویت کرده ، زمینه مشارکت همگانی را در پیشبرد امور شهری فراهم نمایند.

شهرداری مؤسسه غیر دولتی ، مستقل و عمومی است و شهرداران باید با اشراف بر وظایف و اختیارات خود و نیز نبوغ ، ابتکار و نو اندیشی به خدمات پایدار و ماندگار شهری بپردازند.

فرماندار خاطر نشان کرد : شهرداران باید بدون اتکاء به اعتبارات دولتی ، با همفکری و تعامل مناسب شوراها نسبت به جذب سرمایه گذار و ایجاد منابع پایدار اعتباری برای انجام امور و خدمات و عمران شهری برنامه ریزی داشته باشند.  

وی همچنین اقدامات مناسب انجام شده ۲ سال اخیر در منجیل را یاد آور شد و افزود : ظرفیتهای موجود این شهر همچون سد سفیدرود ، نیروگاه بادی ، سرو هزار ساله هرزویل ، عبور آزاد راه و را ه آهن رشت قزوین همراه با نیروهای انسانی خلاق ، همراه و ساعی و دیگر زیر ساختها فضای کار مناسب و توسعه این شهر را مهیا کرده است.

فرماندار در پایان با قدردانی از زحمات آقای علی اکبر پور علی ، آقای سید جواد علی پور را بعنوان شهردار جدید منجیل معرفی کرد

IMG_1273 IMG_1275 IMG_1278 IMG_1298 IMG_1308 IMG_1315 IMG_1317 IMG_1323 IMG_1242 IMG_1246 IMG_1252

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز