پایگاه خبری هفت شهر نیوز
14:10:24 - شنبه 5 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم همچنان بر اصول انقلاب استوار و محکم ایستاده اند
مردم همچنان بر اصول انقلاب استوار و محکم ایستاده اند   سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین حماسه ۹ دی اظهار کرد : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری فرزندیازسلالهپیامبر (ص) درجهت تحقق مطالبات مردم ایراندر استقرار نظام اسلامی و استقلال آزادی وعزت آنان […]

احمدی

مردم همچنان بر اصول انقلاب استوار و محکم ایستاده اند

 

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین حماسه ۹ دی اظهار کرد : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری فرزندیازسلالهپیامبر (ص) درجهت تحقق مطالبات مردم ایراندر استقرار نظام اسلامی و استقلال آزادی وعزت آنان بود.

 

احمدی افزود : باید لحظه به لحظه شاکر نعمت انقلاب باشیم که بعد از گذشت قریب ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی بر عزت و اقتدار نظام اسلامی روز به روز افزون تر گشته است ، و اکنون بسیاری از حاکمان کشورها به محض ورود به ایران در خواست ملاقات با شخص اول نظام و کشور را دارند.

 

وی خاطر نشان کرد : دولتمردان نظام اسلامی بعنوان خادمان آنها ، با رعایت اصول و منطق مدبرانه این نظام ، با رعایت منافع ملی و مصالح کشور ، ایدئولوژی انقلاب را در معادلات بین المللی بعنوان بهتری راهکار ترسیم و تبیین کرده اند.

 

فرماندار همچنین حماسه ۹ دی را برخاسته از عمق جامعه در راستای ولایت پذیری  و حمایت از نظام ، انقلاب و رهبری دانست و تأکید کرد : بمناسبت سالروز این حماسه بزرگ مراسم مختلف در سطح شهرستان برگزار می گردد.

 

احمدی ۷ اسفند را روز دیگری برای تجلی جمهوریت نظام و تعیین سرنوشت کشور توسط صاحبان اصلی  آن دانست و گفت : همانطور که قابل پیش بینی است در این روز مردم بار دیگر با شرکت حماسی خود ، حیرت جهانیان را موجب خواهند شد.

 

وی ساز و کارهای پیش ینی شده برگزاری انتخابات را مدون و دقیق دانست و تصریح کرد : در شهرستان رودبار بر اساس سه اصل مشارکت حداکثری ، امانتداری و قانونگرایی شرایط مطلوب برگزاری انتخابات پرشکوه با حضور مردم شریف ، صبور و برگ این شهرستان فراهم شده است

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز