پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:46:30 - پنجشنبه 10 تیر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهندس شهرام پیراندرخ بخشدار رحمت آباد وبلوکات با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از مردم بخش رحمت آباد وبلوکات برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
مهندس شهرام پیراندرخ بخشدار رحمت آباد وبلوکات با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از مردم بخش رحمت آباد وبلوکات برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم روز قدس روزی است که مردم با حضور حماسی و پرشکوه خودآینده مردم فلسطین را […]

Untitled-1
مهندس شهرام پیراندرخ بخشدار رحمت آباد وبلوکات با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از مردم بخش رحمت آباد وبلوکات برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس روزی است که مردم با حضور حماسی و پرشکوه خودآینده مردم فلسطین را رقم می زنند.
در حالیکه دشمنان با راه ‌اندازی جنگ‌های نیابتی و کشاندن درگیری به جغرافیای جهان اسلام برای رژیم جعلی صهیونیستی حاشیه امن ساخته اند اما بدانند که روز قدس روزهمنوایی و همصدایی امت اسلام، ملت بزرگ ایران اسلامی و بخش رحمت آباد وبلوکات در تثبیت این حقیقت مسلم است که فلسطین همچنان مسأله اصلی و محوری جهان اسلام است.
اینجانب براساس وظیفه انسانی از تمامی اقشار مختلف مردمبخش رحمت آباد وبلوکات دعوت می نمایم تا با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس , ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه و برائت از رژیم اشغالگر قدس تبلور دیگری از وحدت امت اسلامی پدید آید.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز