پایگاه خبری هفت شهر نیوز
23:18:30 - یکشنبه 16 آبا 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قویدل شمامی مدیرعامل مؤسسه مردم نهاد حافظان صلح زیتون شهرستان رودبار در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گیلان:
موسسات مردم نهاد نقش محوری در معرفی جاذبه های گردشگری استان دارند
    به گزارش سرویس خبر ۷ شهر، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گیلان به ریاست دکتر نجفی استاندار گیلان و با حضور مدیران کل، جمعی فرمانداران و مسئولین و جوانان موفق استان در استانداری گیلان برگزار شد. مدیر عامل مؤسسه مردم نهاد حافظان صلح زیتون شهرستان رودبار، در این جلسه ضمن تقدیر از استاندار، […]

photo_2032-11-07_03-25-51 photo_2032-11-07_03-25-16 photo_2032-11-07_03-25-34

 

 

به گزارش سرویس خبر ۷ شهر، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان گیلان به ریاست دکتر نجفی استاندار گیلان و با حضور مدیران کل، جمعی فرمانداران و مسئولین و جوانان موفق استان در استانداری گیلان برگزار شد.

مدیر عامل مؤسسه مردم نهاد حافظان صلح زیتون شهرستان رودبار، در این جلسه ضمن تقدیر از استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و فرماندار رودبار، به تشریح طرح پیشنهادی خویش مبنی بر طرح « معرفی، برندسازی و الگوسازی کشور»، پرداخت و بیان کرد: طرح روستای بدون بیکار اسطلخ جان که با پیگیری های استاندار محترم، صندوق کارآفرینی امید استان و شهرستان در شهرستان رودبار در حال پیگیری و انجام است، جرقه ای شد تا طرح « معرفی، برندسازی و الگوسازی کشور» را مطرح نمایم.

محمدعلی قویدل شمامی با اشاره به اهمیت و جایگاه سازمان های مردم نهاد، به تبیین نقش این سازمان ها در جامعه امروزی پرداخت و اظهار کرد: برای توسعه و فراگیر شدن طرح روستای بدون بیکار اسطلخ جان، طرح « معرفی، برندسازی و الگوسازی کشور»، نیاز مبرم است.

وی اضافه کرد: موسسات مردم نهاد می توانند نقش محوری در معرفی جاذبه های گردشگری استان گیلان داشته باشند.

مدیرعامل موسسه مردم نهاد حافظان صلح زیتون شهرستان رودبار با بیان اینکه موسسات مردم نهاد نیازمند حمایت بیش از پیش مسئولین هستند، گفت: موسساتی موفق عمل می کنند که در کنار پشتیبانی مردم، از سوی دولت و مسئولین هم حمایت شوند.

 

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز