پایگاه خبری هفت شهر نیوز
14:21:11 - دوشنبه 14 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موفقیت ما در ‌جبران عقب ماندگی ها است
ناصر عطایی، شهردار رودبار با بازدید از نشریه شکوفه های زیتون و دیدار با مهندس صیادپور سردبیر تنها رسانه مکتوب فعال شهرستان و پایگاه های تحلیلی خبری اسپرو و شکوفه های زیتون با اذعان اینکه مردم فهیم شهر رودبار با مشاهده صداقت و عملکرد خالصانه شهرداری، همواره پشتیبان و از حامیان صدیق این نهاد بوده […]

IMG-20150411-WA0002

ناصر عطایی، شهردار رودبار با بازدید از نشریه شکوفه های زیتون و دیدار با مهندس صیادپور سردبیر تنها رسانه مکتوب فعال شهرستان و پایگاه های تحلیلی خبری اسپرو و شکوفه های زیتون با اذعان اینکه مردم فهیم شهر رودبار با مشاهده صداقت و عملکرد خالصانه شهرداری، همواره پشتیبان و از حامیان صدیق این نهاد بوده اند، اظهار کرد‌: این شهرداری با رویکرد نهادین در ارتقاء کمی و کیفی سطوح مدیریتی از تلاشی دریغ نکرده و تاکنون با حمایت های همه جانبه فرماندار، اعضای شورای تامین، شورای اسلامی شهر و سایر نهادهای شهرستان توانسته است قدم های ارزنده ای را در برآورده کردن مطالبات بحق مردم بردارد.

 

مهندس عطایی ضمن ارائه عملکرد با تاکید بر اینکه موفقیت ما در جبران عقب ماندگی های گذشته است، تصریح کرد: انجام مطالعه تعریض باند دوم پل فلزی خلیل آباد- وسط بازار و ارائه طرح به معاونت امور عمرانی استانداری، نصب بیش از ۱۰۰ سطل زباله تفکیک از مبدأ در ۳۰ نقطه شهری، هدایت آب های سطحی، رفع تصرف ۵۰ هزار متر از اراضی حاشیه سفید رود، پیگیری پروژه های ناتمام شهر رودبار، پیگیری جهت لکه گیری آسفالت مسیر خلیل آباد-گلدیان، لکه گیری معابر شهری با استفاده از ۱۵۴۰ تن آسفالت، نهال کاری و بهسازی فضای سبز، اعمال طرح ممیزی املاک برای دو هزار و ۳۰۰ ساختمان، بسترسازی برای احداث پارک محلات لاکه، دوگاهه، کلشتر، گلدیان و … شامل مهمترین دستاوردهای شهرداری رودبار از آغاز سال ۹۳ تاکنون بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه الویت بندی اجرایی نمودن پروژه ها، تابع خرد جمعی است افزود: طی دوران مدیریتی ام تاکنون عملکرد مثبت گذشتگان را نقطه قوت و عملکرد ضعیف دیگران را به عنوان درس عبرت می بینم. از خواسته به حق و ۴۰ ساله مردم شهیدپرور شهر رودبار ایجاد جاده ای در حاشیه سفید رود است که با عنایت خداوند، مدد مسئولین و پیگیری مجدانه فرماندار شهرستان، تاکنون بیش از ۷۰درصد این پروژه با موفقیت انجام شده است.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه مردم شهر رودبار همکاری خود را جهت به سرانجام رساندن پروژه ساماندهی سفیدرود اعلام نموده و همیاری مناسبی در این خصوص دارند گفت: نباید به اعتبارات دولتی دل خوش کنیم و منتظر بودجه هایی باشیم که پاسخگوی نیازهای این شهر نمی باشد؛ بلکه وظیفه داریم با جلب اعتماد مردم، مسئولین و استفاده از تمامی ظرفیت ها، افقی روشن و آبادانی شهر را رقم زنیم.

شهردار رودبار با تأکید بر اینکه ، توسعه شهری با تعامل بین تمامی دستگاه ها میسر است در خصوص فعالیت های چشمگیر هفته نامه شکوفه های زیتون خاطر نشان کرد: این نشریه با سابقه ای درخشان، عملکردی متعادل، نقد منصفانه، جانبداری حق و رعایت انصاف توانسته به نحو احسن پل ارتباطی بین مردم و مسئولین باشد. قطعا هفته نامه شکوفه های زیتون از افتخارات فرهنگی شهرستان رودبار است

photo_2016-01-04_06-35-04

صیادپور:

مدیریت شهری یعنی بهره گیری از دانش، تجربه و خرد جمعی

مهندس صیادپور‌ سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون در این دیدار با بیان اینکه گاهاً در مقابل انتظارات، اختیارات لازم برای رفع کمبودها در ید مدیران اجرایی قرار نمی گیرد افزود: مدیریت شهری، با چشمان بینای مردم ارتباط مستقیم دارد و بی شک، ولی نعمتان، عملکردهای اجرایی در حوزه شهری را از امورات صورت گرفته توسط شهردار و بعد شورای شهر می دانند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مدیریت شهری یعنی بهره گیری از دانش، تجربه و خرد جمعی اظهار کرد: یقینا شهردار رودبار توانسته تمام تلاش خود را جهت رشد شاخص های برخورداری در حوزه اختیارات مدیریت شهری به کار بندد اما به جهت عقب ماندگی سابقه دار این شهر متاسفانه نتوانسته ایم شهری در خور شان مردم و گردشگران را به منصه ظهور برسانیم.

صیادپور ادامه داد: مردم ما بدنبال مدینه فاضله نبوده و نیستند اما با توجه به سابقه تاریخی و موهبت های الهی همچون سفیدرود، شهر رودبار از منظر شهرسازی و رویکردی نوین در معماری و طراحی شهری از برخی شهرهای دیگر استان عقب مانده است.

سردبیر پایگاه اسپرو و شکوفه های زیتون گفت: متاسفانه در ادواری، تضارب آراء و شنیدن نظرات منتقدین و حتی مخالفین مغفول مانده بود که با حضور برخی از مدیران ارشد، با بهره گیری از تفکر اعتدالی، این مهم نیز در شهرستان و شهر رودبار در حال نهادینه شدن است که با استفاده از نظرات و حتی عقاید همسو و یا غیر همسو به رشد همه جانبه شهر و شهرستان کمک شایانی خواهد نمود.

این روزنامه نگار در پایان تاکید کرد: بستر سازی سفیدرود خواسته مردم رودبار حتی در قبل از انقلاب اسلامی بوده است. این طرح در کنار آن که نمایی نو به شهر خواهد داد؛ سبب آزادسازی اراضی، رغبت به تفریح سالم در کنار سفیدرود و با مشارکت مردم سبب سالم سازی و جلوگیری از ورود بسیاری از پساب های مضر به این رود حیات بخش خواهد بود و امید است این طرح تازه مسکوت به نتیجه نهایی برسد.

این روزنامه نگار در پایان تاکید کرد: بستر سازی سفیدرود خواسته مردم رودبار حتی در قبل از انقلاب اسلامی بوده است. این طرح در کنار آن که نمایی نو به شهر خواهد داد؛ سبب آزادسازی اراضی، رغبت به تفریح سالم در کنار سفیدرود و با مشارکت مردم سبب سالم سازی و جلوگیری از ورود بسیاری از پساب های مضر به این رود حیات بخش خواهد بود و امید است این طرح تازه مسکوت به نتیجه نهایی برسد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز