پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:38:57 - سه شنبه 9 آذر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده آستانه اشرفیه و کیا شهر:
راه آهن قزوین ـ رشت ـ آستارا زیر ساخت تجارت بین المللی است
  محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس با بیان اینکه راه آهن قزوین ـ رشت ـ آستارا زیر ساخت تجارت بین المللی است، گفت: راه آهن قزوین ـ رشت با اتصال به بارانداز آستارا تکمیل می شود. در مورد پروژه های نیمه تمام دولت  در گیلان، اظهار کرد: گیلان تنها استانی […]

۱۶۲۶۸۶۴

 

محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس با بیان اینکه راه آهن قزوین ـ رشت ـ آستارا زیر ساخت تجارت بین المللی است، گفت: راه آهن قزوین ـ رشت با اتصال به بارانداز آستارا تکمیل می شود.

در مورد پروژه های نیمه تمام دولت  در گیلان، اظهار کرد: گیلان تنها استانی نیست که پروژه های ملی با ساختار نیمه تمام دارد بلکه دولت در سایر استانها نیز چندین پروژه نا تمام دارد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: تکمیل این پروژه های نیمه تمام نیاز به اعتبارات ویژه ای دارد اما تأمین این اعتبارات در شرایط فعلی قدری سخت است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس با تأکید بر اینکه پروژه خط آهن قزوین _رشت یک پروژه ملی بسیار مهم است، اضافه کرد: این پروژه تنها در حوزه حمل و نقل و جابجایی مردم اهمیت ندارد بلکه ساختار استراتژیک ویژه ای در بحث بازرگانی، تجارت و اقتصاد نه تنها در گیلان بلکه در کشور دارد.

قربانی با اشاره به این موضوع که  این پروژه با اتصال به آستارا کامل می شود با بیان این نکته که خط آهن قزوین _رشت _ آستارا زیر ساخت ریلی مهمی در بحث تجارت بین الملل است، اظهار کرد: این زیر ساخت ریلی باعث رونق تجارت بین المللی به ویژه با کشورهای اروپایی و حاشیه خزر می شود./کاسپین

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز