پایگاه خبری هفت شهر نیوز
22:45:07 - پنجشنبه 15 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ زیتونی در کشور کیفیت زیتون رودبار را ندارد
سید محمد احمدی فرماندار رودبار رودبار در نشست کمیته فنی زیتون گفت : طعم ، کیفیت و کمیت زیتون رودبار بر اساس نظر کارشناسان به گونه ای است که محصول زیتون تولیدی هیچکدام از مناطق کشور  ، این طعم و کیفیت و کمیت را ندارد. احمدی خاطر نشان کرد : از آنجائیکه شناسنامه رودبار به […]

IMG_4371

سید محمد احمدی فرماندار رودبار رودبار در نشست کمیته فنی زیتون گفت : طعم ، کیفیت و کمیت زیتون رودبار بر اساس نظر کارشناسان به گونه ای است که محصول زیتون تولیدی هیچکدام از مناطق کشور  ، این طعم و کیفیت و کمیت را ندارد.

احمدی خاطر نشان کرد : از آنجائیکه شناسنامه رودبار به نام زیتون است و همه جای کشور این شهرستان را به نام زیتون می شناسند ، محصول تولیدی زیتون کل کشور نیز در بازار رودبار فروش می رسد.

وی تأکید کرد : متولیان و مدیران مرتبط با بخش زیتون باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که آفت مگس زیتون همانند سنوات اخیر خسارت کمتری را متوجه باغداران زیتون که اقتصادشان وابسته به این محصول است وارد گردد.

فرماندار همچنین جایگزینی میوه ها و ارقام  پر محصول زیتون را با ارقام قدیمی برای صرفه اقتصادی و بهره وری مناسب در یک زمان مناسب برنامه ریزی شده خواستار شد.

احمدی همچنین تولید ۱۶۰۰۰تن زیتون در رودبار را یک فرصت دانست و خاطر نشان کرد : تولید فرآورده ها و محصولات جدید و بسته بندی نوین برای عرضه زیتون و روغن زیتون را هم از نظر نباید دور نگه داشت

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز