پایگاه خبری هفت شهر نیوز
5:06:48 - سه شنبه 24 آذر 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ گونه حب و بغض انتخاباتی توسط عوامل برگزاری انتخابات پذیرفتنی نیست
سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست بخشداران و شهرداران این شهرستان اظهار کرد : باید با تبعیت از مقام معظم رهبری و دستورات ریاست جمهوری شرایطی را فراهم نمائیم که  مردم همانند تمام انتخاباتهای پس از انقلاب با یقین و اطمینان از سلامت انتخابات ، حماسه پرشکوه و ماندنی دیگری در تاریخ انقلاب رقم […]

DSC09806

سید محمد احمدی فرماندار رودبار در نشست بخشداران و شهرداران این شهرستان اظهار کرد : باید با تبعیت از مقام معظم رهبری و دستورات ریاست جمهوری شرایطی را فراهم نمائیم که  مردم همانند تمام انتخاباتهای پس از انقلاب با یقین و اطمینان از سلامت انتخابات ، حماسه پرشکوه و ماندنی دیگری در تاریخ انقلاب رقم زنند.

احمدی یاد آور شد : بخشداران و شهرداران با تعامل ، هم افزایی و هم اندیشی و نیز تدابیر لازم و کافی ، روند برگزاری انتخابات در شهرها و بخشها را همگام با شهرستان و استان تمهید نمایند تا در برگزاری انتخابات هفتم اسفند هیچگونه خللی ایجاد نگردد.

وی شرکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی دانست و خاطر نشان کرد : همه ما مکلفیم برای تعیین سرنوشت و تثبیت نقش بی بدیل و تأثیر گذار نظام اسلامی در عرصه های بین المللی که مشارکت گسترده مردم در انتخابات ، تحقق آن و نیز مردمسالاری دینی را همانند ۳۷ سال انقلاب به رخ جهانیان می کشاند ، بار دیگر هویدا نمائیم.

فرماندار انتخاب آزاد و آگاهانه مردم را تجسم عینی قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود : بر اساس سیاستهای دولت و  نظام بی طرفی مدیران  و رعایت اخلاق اسلامی و اداری در فراهم سازی مقدمات و اجرای انتخابات یک اصل است و کسانی که در این مسیر خللی وارد نمایند اعمال قانون می گردند.

احمدی اظهار امیدواری کرد : مردم همیشه بیدار و همراه نظام و انقلاب با اعتقادات ، باورها و اندیشه های والای خود ، هفتم اسفندماه بهاری بیاد ماندنی در زمستان خلق خواهند کرد.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز