پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:17:04 - شنبه 12 دی 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاج علیرضا حیدری:
توسعه گردشگری منجیل نیازمند برنامه‌ریزی جامع است
حاج علیرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر منجیل اظهار داشت: توسعه گردشگری منجیل نیازمند برنامه‌ریزی جامع و مدون با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی است.علیرضا حیدری توجه به حقوق شهروندی را از جمله اولویت برنامه‌های اعضای شورای شهر منجیل عنوان کرد. وی با اشاره به فعالیت شورای شهر منجیل اظهار کرد: بازگشایی میدان شهرک ایثارگران منجیل، […]

حاج علیرضا حیدری

حاج علیرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر منجیل اظهار داشت: توسعه گردشگری منجیل نیازمند برنامه‌ریزی جامع و مدون با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی است.علیرضا حیدری توجه به حقوق شهروندی را از جمله اولویت برنامه‌های اعضای شورای شهر منجیل عنوان کرد.

وی با اشاره به فعالیت شورای شهر منجیل اظهار کرد: بازگشایی میدان شهرک ایثارگران منجیل، اجرای روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره)، ابوریحان بیرونی و دکتر شریعتی از جمله اقدام‌ها بوده‌است.

رئیس شورای اسلامی شهر منجیل، نصب تابلوهای یادمان شهدای شهر منجیل، احداث ایستگاه راه‌آهن، پیگیری آب شرب و تصفیه‌خانه منجیل را از دیگر اقدام‌ها برشمرد.

وی از پیگیری اختصاص متخصص ارتوپد و زنان و زایمان و بیهوشی به بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل خبر داد و گفت: منجیل فاقد متخصص در زمینه‌های مذکور است.

حیدری پیگیری احداث رمپ ورودی و خروجی اتوبان در ضلع شمالی منتهی به خیابان شریعتی منجیل، پیگیری ساخت مجتمع تجاری و خدمات رفاهی بین‌راهی این شهر و تقویت روشنایی و موزائیک فرش و مبلمان شهری پارک ساحلی شهر منجیل را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.

وی احداث و اجرای دیواره صخره‌نوردی شهر منجیل، حمایت از مسابقات متعدد فرهنگی‌ـ‌ورزشی، برگزاری برنامه‌ها و مراسم‌های ملی، مذهبی و کمک به هیئت‌های ورزشی و مذهبی و… را از دیگر اقدام‌ها ذکر کرد.

این مسئول با بیان اینکه اجرای طرح ممیزی املاک توسط شهرداری منجیل پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: کمک مالی به مساجد، مدارس و اماکن فرهنگی شهر، توسعه پارک ساحلی از دیگر اقدام‌های شورا است.

وی با اشاره به اینکه بلندترین پرچم جمهوری اسلامی ایران در گیلان در منجیل نصب شده‌است، یادآور شد: اجرای طرح پسماند و تفکیک زباله خشک و تر توسط شهرداری، مشارکت در ایجاد مزرعه بادی و اختصاص اراضی ملی و مستثنیات منجیل برای سرمایه‌گذاری در ابعاد مختلف با ورود بخش خصوصی از جمله اقدام‌ها بوده‌است.

حیدری توسعه گردشگری شهر منجیل را نیازمند برنامه‌ریزی جامع و مدون از طرف دستگاه‌های مربوطه دانست و یادآور شد: با همکاری تمام دستگاه‌ها زمینه جذب بیشتر گردشگر در منجیل فراهم می‌شود

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز