پایگاه خبری هفت شهر نیوز
15:11:00 - یکشنبه 31 ارد 1396
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در پی انتخاب دکتر روحانی ؛
پیام تشکر محمد علی قویدل شمامی رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در شهر رستم آباد از حضور گسترده و پرشور مردم
  بسمه تعالی با یاری حضرت دوست وحضور پرشور مردم در پای صندوق های رای حماسه ی دیگر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت که در پی آن، اعتماد مردمان شریف ایران زمین،سبب شد دکتر حسن روحانی منتخب ملت نام بگیرند. این اعتماد در سایه همدلی و وحدت ملت فهیم ایران شکل گرفته است. […]

 

بسمه تعالی
با یاری حضرت دوست وحضور پرشور مردم در پای صندوق های رای حماسه ی دیگر در تاریخ جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت که در پی آن، اعتماد مردمان شریف ایران زمین،سبب شد دکتر حسن روحانی منتخب ملت نام بگیرند. این اعتماد در سایه همدلی و وحدت ملت فهیم ایران شکل گرفته است. امیدواریم با حفظ اتحاد مردمی و امنیت بینظیر که در سایه زعامت مقام معظم رهبری و خون شهدا شکل گرفته است بایست دوباره برای ایران، اسلام و شکوفایی این سرزمین کوشید.
در پایان ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی دست اندرکاران و هییت های اجرایی انتخابات، فرماندار محترم شهرستان و کلیه دوستان و همراهان در ستاد دکتر روحانی در شهرستان رودبار، حسن انتخاب شما مردم فهیم و فکور را تبریک عرض می کنم و از خداوند منان موفقیت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و دولتمردان این نظام مقدس را خواستارم.
محمد علی قویدل شمامی
ریاست ستاد دکتر روحانی در شهررستم آباد

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز