پایگاه خبری هفت شهر نیوز
11:13:52 - پنجشنبه 16 ارد 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام مهندس ناصر عطایی شهردار رودبار به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)
به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبارمهندس ناصر عطایی شهردار رودبار به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیامی به شرح ذیل اعلام نمود. متن پیام به شرح زیر است: فرا رسیدن ۲۷ رجب فرخنده روز بعثت رسول مهربانی، مبشر آگاهی و حکمت، پیامبر عدالت و کرامت حضرت محمد مصطفی ختمی مرتبت (ص) راخدمت مردم شریف […]

۵۳۳۵۵۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبارمهندس ناصر عطایی شهردار رودبار به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیامی به شرح ذیل اعلام نمود.

متن پیام به شرح زیر است:
فرا رسیدن ۲۷ رجب فرخنده روز بعثت رسول مهربانی، مبشر آگاهی و حکمت، پیامبر عدالت و کرامت حضرت محمد مصطفی ختمی مرتبت (ص) راخدمت مردم شریف و خداجوی شهر رودبار صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
روزی که خداوند یکتا نعمت بعثت را بر آخرین فرستاده خویش، فخر کائنات و گنجینه اسرار الهی ارزانی داشت و آن را وسیله‌ای برای هدایت انسان از ظلمات و تاریکی به سوی نور قرار داد. در موسم زیبای بعثت و آغاز بارش آیات رحمانی با بیان زیبای «اقرا باسم ربک» زمین مرکز ثقل آفرینش شد و محمد(ص) بزرگترین معجزه عالم هستی و مقدمه‌ای برای سعادت بشری گردید.

آن هنگام که رسول اکرم(ص) پیامبر گرانقدر اسلام، از سوی خداوند متعال به پیامبری برگزیده شد، خردگرایی و معنویت بر خرافه گرایی و جهل برتری یافت و بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت به درآمد. مبعث هنگامه بلوغ کرامت است و نقطه پایانی بر شرک و خرافه و بت پرستی است

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز