پایگاه خبری هفت شهر نیوز
14:21:39 - جمعه 22 بهم 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرهنگ بابک علیزاده خبر داد:
کشف محموله های قاچاق در رودبار
  سرهنگ بابک علیزادهخبر داد: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی ورودی رودبار، به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند. وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۲۳۰ عدد پنکه زمینی خارجی قاچاق کشف شد. فرمانده انتظامی رودبار همچنین از کشف ۲۲۶ قلم انواع […]

 

سرهنگ بابک علیزادهخبر داد: ماموران انتظامی حین کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی ورودی رودبار، به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۲۳۰ عدد پنکه زمینی خارجی قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی رودبار همچنین از کشف ۲۲۶ قلم انواع کالای قاچاق در محور رشت به قزوین در هفته جاری خبر داد و افزود: ماموران در این محور ۱۰۰ تخته تشک مسافرتی و ۱۲۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.
وی ارزش کالای کشف شده را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد و اضافه کرد: سه متهم در این راستا دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
وی با اعلام خبر دیگری گفت: ماموران ایستگاه بازرسی رودبار طی کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.
سرهنگ علیزاده با بیان اینکه در بازرسی از صندوق بار این اتوبوس، ۵۳ هزار و ۳۱۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز خارجی کشف شد، تصریح کرد: کالای کشف شده مربوط به یکی از مسافران این اتوبوس بود.
وی ارزش کالای کشف شده را ۱۵۰ میلیون ریال عنوان و اضافه کرد: متهم ۲۱ ساله برای تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده است.
سرهنگ علیزاده با اشاره به برخورد پلیس با توزیع کنندگان مواد محترقه، به شهروندان توصیه کرد که با نظارت بیشتر بر رفتار کودکان و نوجوانان خصوصاً در شب چهارشنبه آخر سال، از وقوع حوادث تلخ و جبران ناپذیر برای آنها در آستانه سال جدید پیشگیری کنند.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز