پایگاه خبری هفت شهر نیوز
22:57:29 - شنبه 10 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۱۰ میلیارد ریال پروژه عام المنفعه دهه فجر در رودبار افتتاح می شود.
سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در نشست شورای اداری این شهرستان که با شرکت ائمه جمعه رودبار ، منجیل ، لوشان ، اعضاء شورای تأمین و رؤسای ادارات و نهادها در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد گفت : دهه فجر امسال ۳۳۰ طرح و پروژه با ۴۱۰ میلیارد ریال هزیه در […]

۱ (۱)_۰

سید محمد احمدی فرماندار شهرستان رودبار در نشست شورای اداری این شهرستان که با شرکت ائمه جمعه رودبار ، منجیل ، لوشان ، اعضاء شورای تأمین و رؤسای ادارات و نهادها در سالن شهید سید یونس حسینی فرمانداری برگزار شد گفت : دهه فجر امسال ۳۳۰ طرح و پروژه با ۴۱۰ میلیارد ریال هزیه در رودبار افتتاح می شود که با بهره برداری از آنها برای ۴۱۰ نفر فرصت شغلی فراهم می گردد.

احمدی با بیان اینکه پروژه های امسال از نظر تعداد ، میزان هزینه و فرصت های شغلی ده و نیم درصد نسبت به پارسال رشد دارد ، افزود : مدیران شهرستان رودبار با کمترین امکانات و به رغم هزینه های تمام شده بالای پروژه ها ، خدمات و کار با افتخار به انجام امور و خدمات می پردازند.

وی گفت : پروژه های مجتمع مسکونی ۴۸ واحدی امام حسین(ع) منجیل و مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ، آسفالت راه ها و معابر ، گازرسانی و آبرسانی روستایی ، پروژه های اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی جهاد کشاورزی ، کمیته امداد امام خمینی (ره)  ، بهزیستی ، صندوق کار آفرینی امید و سپاه ، عمران شهری و روستایی ، طرح های آبخیزداری و بهداشتی از جمله پروژه هایی است که  در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

احمدی همچنین با اشاره به برنامه های فرهنگی دهه فجرگفت : دیدار با ائمه محترم جمعه رودبار ، منجیل ، لوشان و رستم آّباد ، برگزاری یادواره ، گلباران مزار شهداء ، دیدار با خانواده های این عزیزان و همایش تجلیل از مقام فرحناز معصومی شهیده پیروزی انقلاب  ، نواختن زنگ انقلاب ، جشن های پیروزی انقلاب و جشنواره های علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی ، نمایشگاهها ، ویزیت رایگان روستائیان و بانوان و اردوهای جهادی از جمله این برنامه هاست.

وی با اشاره به اجرای برجام ، با قدردانی از هیأت مذاکره کننده گفت : پیچیده ترین پرونده معاصر کشور با ارشادات مقام معظم رهبری و تلاش و همت دولت تدبیر و امید با اعتراف غرب به حق برخورداری ایران از انرژی هسته ای و لغو تحریم های مرتبط به نتیجه رسید.

احمدی انتخابات هفتم اسفند امسال را یکی از روزهای سرنوشت ساز کشور دانست و خاطر نشان کرد : تمام عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی همراه با ستاد پیشگیری از تخلفات انتخابات آمادگی کامل دارند تا با فراهم ساختن شرایط و زیرساختهای لازم و مناسب ، مردم با انتخابی عالمانه و آگاهانه حماسه ای دیگر را درتاریخ این کشور رقم زنند.

فرماندار یادآور شد : از ۲۴ نفر کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار که ۲۳ نفر بر اساس استعلام مراجع ۴ گانه در هیأت اجرایی تأیید صلاحیت شدند ، تا کنون یک نفر انصراف داده است و ۱۳ نفر هم توسط هیأت نظارت استان تأیید صلاحیت شده اند.

احمدی بار دیگر  با بیان اینکه مدیران ، رؤسای ادارات و نهادها و کارکنان نباید از امکانات دولتی و یا در ساعت اداری برای تبلیغ نامزد و کاندیدای خاصی تبلیغ نمایند ، تأکید کرد : در صورت بروز تخلف با استفاده از تمام ظرفیتهای قانونی برخورد خواهد گردید.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز