پایگاه خبری هفت شهر نیوز
17:38:25 - چهارشنبه 14 مهر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار گیلان: باید بازار ملی خرید و فروش زیتون در رودبار شکل بگیرد.
  استاندار گیلان در شورای هماهنگی مدیریت بحران گیلان ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در مهار مگس زیتون،بیان کرد: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته و توزیع رایگان کارت زرد و جلوگیری بسیاری از خسارات در بخش زیتون اما آسیب‌هایی نیز در این بخش داشته‌ایم. وی بر ضرورت ارائه برنامه مشخص و زیربنایی در مبارزه با آفت […]

%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%d8%b9%d9%84%db%8c-%d9%86%d8%ac%d9%81%db%8c

 

استاندار گیلان در شورای هماهنگی مدیریت بحران گیلان ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در مهار مگس زیتون،بیان کرد: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته و توزیع رایگان کارت زرد و جلوگیری بسیاری از خسارات در بخش زیتون اما آسیب‌هایی نیز در این بخش داشته‌ایم.

وی بر ضرورت ارائه برنامه مشخص و زیربنایی در مبارزه با آفت زیتون توسط دستگاه‌های مسئول تأکید کرد و گفت: در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین است باید دستگاه‌های متولی با ارائه برنامه‌ای مدون در جهت جلوگیری از آفت زیتون تلاش کنند.

استاندار گیلان به بازدید سرزده خود از مغازه‌داران زیتون فروشی شهرستان رودبار اشاره و تصریح کرد: بازار این شهرستان باید به عنوان بازار ملی خرید و فروش زیتون شکل گیرد.

وی افزود: نباید اجازه دهیم هویت زیتون از گیلان خارج شود.

وی با اشاره به ظرفیت خوب شهرستان رودبار در کشت محصول زیتون،ادامه داد: باتوجه به قرار گرفتن شهرستان رودبار در ورودی استان باید با کشت مناسب زیتون در این شهرستان علی‌رغم توسعه آن، سرسبزی مناسبی را که نمادی از گیلان داشته باشد ایجاد کنیم.

در این نشست برخی از مدیران به ارائه گزارش از آمادگی خود در مواجه با حوادث احتمالی در فصل سرما پرداختند و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد./ایسنا

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز