پایگاه خبری هفت شهر نیوز
20:56:26 - دوشنبه 26 بهم 1394
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش رسانه ها در بستر سازی انتخاباتی و تنظیم رفتار اخلاقی نامزدها قابل تحسین است
  حسینعلی امیری گفت: نقش رسانه ها در بستر سازی انتخاباتی و تنظیم رفتار اخلاقی انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنها قابل تقدیر، تحسین و سپاسگزاری است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور روز یکشنبه در نشست مشترک دست اندرکاران انتخابات و مدیران رسانه ها، تبیین چارچوب های قانونی […]

 

حسینعلی امیری گفت: نقش رسانه ها در بستر سازی انتخاباتی و تنظیم رفتار اخلاقی انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنها قابل تقدیر، تحسین و سپاسگزاری است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور روز یکشنبه در نشست مشترک دست اندرکاران انتخابات و مدیران رسانه ها، تبیین چارچوب های قانونی تبلیغات و فضای رسانه ای انتخابات گفت: نشست امروز در راستای تبیین سیاست های وزارت کشور بویژه در بحث دو انتخابات بسیار مهم و اساسی انتخابات مجلس خبرگان رهبری و انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شده است و حقیقتا نقش رسانه ها در تبیین سیاست های وزارت کشور قابل تحسین است.
قائم مقام وزیر کشور ادامه داد: در دولت تدبیر و امید وزیر کشور یکی از سیاست هایی را که تبیین کرد پاسخگویی این وزارتخانه در برابر افکار عمومی و رسانه های کشور است و تعیین سخنگو هم در همین راستا تعریف می شود.
امیری تصریح کرد: بر اساس سیاست دولت مبنی بر پاسخگویی، وزارت کشور به عنوان رابط بین دستگاه ها ،حاکمیت و افکار عمومی بوده و همواره تعامل و روابط خوبی با اصحاب رسانه داشته است.
وی ادامه داد: سخنگوی وزارت کشور به مناسبت های مختلف نشست های خبری برگزار کرد و علاوه بر نشست های خبری در این دو سال و نیم که از تشکیل دولت تدبیر و امید می گذرد بر اساس رهنمود های وزیر کشور سیاست های این وزارتخانه، راهبردها، برنامه ها تبیین شده در اختیار افکار عمومی قرار گرفته است.
قائم مقام وزیر کشور با بیان این که بحمدالله یک تعامل ضابطه مند و یک روابط صمیمی بر اساس صداقت و امانتداری بین وزارت کشور و رسانه ها برقرار بوده است، گفت: بر خود فرض می دانم که در حضور وزیر کشور از تعامل بسیار خوب رسانه های مکتوب، رسانه های دیجیتال، صدا و سیما، سایت ها، خبرگزاری ها تقدیر و تشکر و سپاسگزاری کنم.
سخنگوی وزارت کشور ادامه داد: در این مسیر وقتی که به انتخابات هر چه بیشتر نزدیک شدیم این تعامل، پاسخگویی و ارتباطات بیشتر شده است.
نشست مشترک دست اندرکاران انتخابات و مدیران رسانه ها، تبیین چارچوب های قانونی تبلیغات و فضای رسانه ای انتخابات امروز یکشنبه با حضور مدیران مسوولان خبرگزاری های داخلی و روزنامه ها با حضور دکتررحمانی فضلی وزیر کشور در سالن پیامبر اعظم(ص) وزارت کشور برگزار شد

 

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز