پایگاه خبری هفت شهر نیوز
16:13:23 - جمعه 23 مهر 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار گیلان:
به اندازه دو دهه در بخش گاز رسانی رودبار کار شده است
دکتر محمدعلی نجفی در جمع مردم دهستان کلیشم رودبار ضمن بررسی مسائل و مشکلات منطقه با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم دهستان کلیشم افزود: در سفر سال گذشته به جیرنده ی رودبار از نزدیک بسیاری از مشکلات منطقه از جمله وضعیت راه ها و آسفالت را مشاهده کردم. وی با بیا ن اینکه […]

img_9102

دکتر محمدعلی نجفی در جمع مردم دهستان کلیشم رودبار ضمن بررسی مسائل و مشکلات منطقه با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم دهستان کلیشم افزود: در سفر سال گذشته به جیرنده ی رودبار از نزدیک بسیاری از مشکلات منطقه از جمله وضعیت راه ها و آسفالت را مشاهده کردم.

وی با بیا ن اینکه علیرغم محدودیت های اعتباری و درآمدی دولت یازدهم تلاش های ویژه‌ای در یک سال اخیر انجام شده خاطرنشان کرد: در سفرهای دولت گذشته به استان ها مصوبات بسیاری انجام گرفت که بسیاری از آنان با وجود نقدینگی و درآمد بالا تحقق پیدا نکرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه ما موظف هستیم قول های داده شده را عملیاتی کنیم گفت: در بعضی موارد درخواست می شود که برای دل خوشی مردم هم که شده کلنگی زده شود که هرگز تا زمانی که اعتماد کامل به تحقق اقدامی نداشته باشیم به هیچ وجه این کار را انجام نمی دهیم .

وی با بیان اینکه گیلان در گازرسانی جزء استانهای برتر کشور است افزود: در ۲ سال گذشته به میزان بیش از ۲۰ سال در بخش گازرسانی رودبار کار شده است و شاخص گاز رسانی در این شهرستان از زیر ۳۰ درصد به بیش از ۶۴ درصد رسیده است .

استاندار گیلان به درخواست مردم این منطقه مبنی بر گازرسانی اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از موارد جدی که باید توسط فرماندار و مدیر گاز شهرستان پیگیری شود،ارتقاء شاخص گازرسانی شهرستان رودبار به میانگین استانی است.

وی ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده مشعل گاز را در کلیشم روشن ببینیم و افزود: در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ گازرسانی به این منطقه در ردیف اعتبارات شرکت گاز استان قرار خواهد گرفت.

استاندار گیلان با بیان اینکه شاخص گازرسانی در گیلان هم اکنون ۹۲ درصد است گفت :تا پایان سال جاری بسیاری از شهرستان ها را سبز اعلام خواهیم کرد.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: با تحقق درآمدهای دولت قطعاً اقدامات ارزشمندی در کشور رقم خواهد خورد.

وی در خصوص تجهیز مرکز جهاد،آبیاری تحت فشار،آب شرب روستایی،رفع موانع منابع طبیعی در توسعه‌ی منطقه و نگهداری و ترمیم جاده ها گفت: مدیران استانی آمادگی خود را به منظور هرگونه اقدام در جهت ارتقاء و گسترش زیرساخت های مناطق صعب العبور رودبار  اعلام کرده اند.

نماینده عالی دولت در گیلان با قدردانی از صبر،استقامت و از خودگذشتگی و پشتیبانی مردم در مقاطع مختلف پس از انقلاب گفت: حمایت مردم از نظام و خادمین خود در دولت قطعاً روحیه ی خدمت رسانی مضاعف را بیشتر خواهد کرد.

۴ کیلومتر از راه روستایی مناطق صعب العبور دهستان کلیشم بخش عمارلو رودبار با حضور استاندار گیلان به بهره برداری رسید.

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز