پایگاه خبری هفت شهر نیوز
18:53:43 - جمعه 22 بهم 1395
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوانان دیار شکوفه های زیتون را دریابید
  این روزها، جوانان این شهرستان، در پسِ چهره ی، شادمانشان، غمی بَس کثیر در سینه ها، نهفته دارند، غمی از ندیدن ها، نرسیدن ها، غمی از محرومیت ها و کمبودها.. شهرستانی که نوشتن از آوازه ی، فرهنگ و تاریخش، کتابی به وسعت هزاران قلب را می طلبد. شهرستانی که از لحاظ جغرافیایی، در جنوبی […]

 

این روزها، جوانان این شهرستان، در پسِ چهره ی، شادمانشان، غمی بَس کثیر در سینه ها، نهفته دارند، غمی از ندیدن ها، نرسیدن ها، غمی از محرومیت ها و کمبودها..
شهرستانی که نوشتن از آوازه ی، فرهنگ و تاریخش، کتابی به وسعت هزاران قلب را می طلبد. شهرستانی که از لحاظ جغرافیایی، در جنوبی ترین نقطه استان ولی از نظر امکانات، رفاهی و اقتصادی، با توجه به داشتن منابع معدنی و پتانسیل های مختلف، در پایین ترین سطح قرار گرفته است.
شهرستانی که در بهشت معادن جای گرفته ولی شَمیم معطر این بهشت، مشام مردمانش را نوازش نکرده است..
شهرستان رودبار گوهر های گرانبهایی، چون جوانان با استعداد را در دامان خود پرورانده است.اما احوال جوانانش را باید در شهرهای تهران، قزوین و کرج و… جویا شد..جوانانی که عشق خدمت به زادگاه خود را در سینه حبس کرده اند. و پس از سالها درس و فن آموختن، کوله باری از حسرت را به دوش کشیده اند.. و مسیر شهرهای مجاور را به امید کسب و کار و پیشه، با دلی اندوهگین، از دوری وطن طی می‌کنند تا زندگی ای، آن هم پایین تر از، ایده آل ذهنی خود را ترسیم کنند.
دیار شکوفه های زیتون، به سازندگی جوانانش نیازمند است.
جوانان را با اشتغال زایی در شهرستان حفظ کنید.
با امید به اینکه طلوع آفتابِ رودبارِ فردا را، در مشرق خود باوری مردمان این دیار به نظاره بنشینیم.
سعید خوشدوز گنجه

تبليغات
هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهر نیوز هفت شهرنیوز هفت شهر نیوز